Дуже модна екскурсія.

Проводить:

 Лиза Яковенко

Тривалість

2 часа

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

пр. Бутишев 23, в холе Музея

Дати: 22.01.2022 16:00

«Мода» - слово, яке практично у кожного з нас асоціюється з запаморочливим лоском, розкішшю і чуттєвістю. А сама історія моди нагадує захоплюючий роман з пригодами і метаморфозами, гортаючи сторінки якого важко не погодитися з тим, що плаття - це невід'ємна частина світового мистецтва, де, за словами Барнетта Ньюмена, жіночий одяг - живопис, а чоловічий - скульптура.
 
Саме тому ми запрошуємо Вас на зустріч з нескінченним простором стилю і модних тенденцій Стародавнього світу, Середньовіччя, Відродження та Ар-нуво.
 
Під час екскурсії ви зможете побачити центральну торгову вулицю Києва ХVIII-поч.XIX ст., помилуватися оригінальними чоловічими, жіночими сукнями та аксесуарами цього періоду, а також дізнатися:
  • як  регламентувалася довжина шлейфу сукні королеви, принцеси і фрейліни;
  • хто першим в історії моди створив сезонну колекцію суконь;
  • скільки разів на день жінка змінювала сукню в ХVIII-XIX століттях;
  • як пов'язаний одяг пілігрима і жіноча пелерина;
  • чим відрізнялася шинель офіцера і солдата;
  • навіщо жіночому платтю канапе;
  • яка  оригінальна назва парфуму «Червона Москва»;
  • чому віяло було життєво необхідним аксесуаром, а не простою прикрасою жіночого вбрання;
  • за якої умови дівчина могла відмовити кавалерові у танці.
 
А також безліч інших цікавинок з історії весільного плаття, нижньої білизни, мережива, шалі, капелюха і взуття.
 
Для дітей до 8 років діє знижка 50% від повної вартості.
 
Фото - Валерій Ходос
  
На обкладинці - картина Christa Kiffer
 

Через епідемічні обмеження відвідування екскурсії можливе лише із зеленим сертифікатом про вакцинацію, або ПЦР - тестом, або з довідкою про перенесене захворювання/протипоказання до вакцинаціїПроводить:  Лиза Яковенко

Екскурсія українською мовою

Вартість:  250

Тривалість  2 часа

Місце зустрічі:  пр. Бутишев 23, в холі Музею

Залишилося місць: 16 з 20

Записалися: Александра Нетыкша (3), Anastasiia Muzychenko (1)


ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Лиза Яковенко

Тетяна

Проводив Лиза Яковенко

Були на екскурсії у грудні 2021, довго чекали саме на цю екскурсію до Victoria Museum. Дуже цікава екскурсія і сам музей, враження що потрапляєш до старовинного будинку аристократа. Дуже добре, що можна залишити верхній одяг, зайві речі і не відволікаючись слухати екскурсовода. Пані Ліза дуже гарно і захопливо оповідала про експонати, час екскурсії минув зовсім не помітно, але у мене одне побажання - підтягнути український переклад екскурсії або ж проводити її російською мовою. Ну немає в укранській мові нижньої білизни, бедер та трауру, а натомість є спідня білизна, стегна та жалоба.


Тамара

Проводив Лиза Яковенко

Напевне, це ідеальний варінт зимового культурного відпочинку. Велика перевага в тому, що екскурсія в приміщенні, а те, що гід мала б розповісти на вулиці, - було проілюстровано старими фото. 2 години промайнули непомітно! Було цікаво, доступно та гарно. Особлива подяка гідові, що змогла зайняти і дочку 6 років - просила допомогти тримати ілюстрації, віддала своє віяло. Нам неймовірно пощастило побачити ще й святкову колекцію новорічних іграшок з приватної колекції! Ляльки з пап`є-маше, одягнені в маленькі копії знакових суконь відомих кутюр`є, прикрашають різдвяну ялинку в музеї, і створюють надзвичайну атмосферу. `На десерт` - фотозона, де можна приміряти на себе образ пані Вікторіанської епохи. Дякуємо за цікавий суботній вечір!


Татьяна

Проводив Лиза Яковенко

Очень интересная экскурсия, очень интересный рассказ, Лиза большая молодец, так приятно окунуться в историю моды, стиля, и сравнить с тем что имеем сейчас) Спасибо большое


Вероніка Бабич

Проводив Лиза Яковенко

Було дуже приємно зануритися в атмосферу модно екскурсії та `побачити` наймоднішу вулицю Києва. Дякуємо екскурсоводу за професійність та вміння утримувати увагу та відповідати на найнеочікуваніші запитання. Особлива подяка за те, що відкрили для нас Victoria`s museum, ми були зачаровані його енергетикою та привітністю працівників. Музей ще довго не хотілося покидати навіть після закінчення екскурсії. Хочеться, щоб всі музеї України могли справити таке ж враження!


Бабич

Проводив Лиза Яковенко

Дякуємо за те, що зуміли зачарувати своєю модною екскурсію та цікавими історичними довідками. Ліза чудовий екскурсовод, якій вдалося зануритися нас в модну атмосферу і отримати відповіді на найнесподіваніші запитання! Особливо вражена енергетикою Victoria`s museum, який не хотілося залишати ще довго після закінчення екскурсії. Хотілося б, щоб саме такими чарівними і привітними були музеї по всій Україні!