Дуже модна екскурсія.

Проводит:

 Лиза Яковенко

Продолжительность

2 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

пр. Бутишев 23, в холе Музея


«Мода» - слово, яке практично у кожного з нас асоціюється з запаморочливим лоском, розкішшю і чуттєвістю. А сама історія моди нагадує захоплюючий роман з пригодами і метаморфозами, гортаючи сторінки якого важко не погодитися з тим, що плаття - це невід'ємна частина світового мистецтва, де, за словами Барнетта Ньюмена, жіночий одяг - живопис, а чоловічий - скульптура.
 
Саме тому ми запрошуємо Вас на зустріч з нескінченним простором стилю і модних тенденцій Стародавнього світу, Середньовіччя, Відродження та Ар-нуво.
 
Під час екскурсії ви зможете побачити центральну торгову вулицю Києва ХVIII-поч.XIX ст., помилуватися оригінальними чоловічими, жіночими сукнями та аксесуарами цього періоду, а також дізнатися:
  • як  регламентувалася довжина шлейфу сукні королеви, принцеси і фрейліни;
  • хто першим в історії моди створив сезонну колекцію суконь;
  • скільки разів на день жінка змінювала сукню в ХVIII-XIX століттях;
  • як пов'язаний одяг пілігрима і жіноча пелерина;
  • чим відрізнялася шинель офіцера і солдата;
  • навіщо жіночому платтю канапе;
  • яка  оригінальна назва парфуму «Червона Москва»;
  • чому віяло було життєво необхідним аксесуаром, а не простою прикрасою жіночого вбрання;
  • за якої умови дівчина могла відмовити кавалерові у танці.
 
А також безліч інших цікавинок з історії весільного плаття, нижньої білизни, мережива, шалі, капелюха і взуття.
 
Для дітей до 8 років діє знижка 50% від повної вартості.
 
Фото - Валерій Ходос
  
На обкладинці - картина Christa Kiffer
 

Через епідемічні обмеження відвідування екскурсії можливе лише із зеленим сертифікатом про вакцинацію, або ПЦР - тестом, або з довідкою про перенесене захворювання/протипоказання до вакцинаціїОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Лиза Яковенко

Олена

Проводил Лиза Яковенко

Екскурсія неймовірно цікава! Я навіть і не помітила як пройшло кілька годин! Екскурсовод так захопливо розповідала, що я перенесласся в епоху Балів і суконь кінця 19 століття! Дуже рекомендую відвідати всім хто любить моду та історію!


Анна

Проводил Лиза Яковенко

Отличная экскурсия,интересная тема, роскошный музей. Спасибо Елизавете за увлекательный рассказ об истории моды. Интересно было слушать и узнавать про каждый экспонат музея в подробностях. 2 часа пролетели незаметно. Спасибо за интересный вечер!


Наталія

Проводил Лиза Яковенко

Відвідали екскурсію і отримали естетичне задоволення, занурились в вікову історію суконь та костюмів! Респект екскурсоводу Єлизаветі - тримайте стиль, розвивайтесь, творчого потенціалу, а ми - відвідувачі будемо Вам щиро вдячні!👏👏🔥


Елена

Проводил Лиза Яковенко

Сегодня 22.01.22 была с подругой на этой потрясающей экскурсии!!! Давно хотела, но все не получалось по времени. Очень рада, что сегодня `звезды сошлись`. Музей безумно понравился - экспонаты уникальные! 2 часа экскурсии пролетели незаметно и ещё час мы самостоятельно рассматривали все, фотографировались в потрясающей фото зоне. ОГРОМНАЯ благодарность талантливому мастеру своего дела - экскурсоводу Лизе Яковенко - за такую чудесную экскурсию! Лиза увлекла нас историями об экспонатах, мы погрузились в эпоху. Отдельная благодарность за внимание к мелким деталям - сами бы мы на это не обратили внимание и не узнали. В музее три раза в год меняется экспозиция - хочу посетить теперь!


Тетяна

Проводил Лиза Яковенко

Були на екскурсії у грудні 2021, довго чекали саме на цю екскурсію до Victoria Museum. Дуже цікава екскурсія і сам музей, враження що потрапляєш до старовинного будинку аристократа. Дуже добре, що можна залишити верхній одяг, зайві речі і не відволікаючись слухати екскурсовода. Пані Ліза дуже гарно і захопливо оповідала про експонати, час екскурсії минув зовсім не помітно, але у мене одне побажання - підтягнути український переклад екскурсії або ж проводити її російською мовою. Ну немає в укранській мові нижньої білизни, бедер та трауру, а натомість є спідня білизна, стегна та жалоба.