Дуже модна екскурсія.

Проводит:

 Лиза Яковенко

Продолжительность

2 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

м. Арсенальная, возле пушки со стороны дороги

Даты: 30.10.2021 16:00

«Мода» - слово, яке практично у кожного з нас асоціюється з запаморочливим лоском, розкішшю і чуттєвістю. А сама історія моди нагадує захоплюючий роман з пригодами і метаморфозами, гортаючи сторінки якого важко не погодитися з тим, що плаття - це невід'ємна частина світового мистецтва, де, за словами Барнетта Ньюмена, жіночий одяг - живопис, а чоловічий - скульптура.
 
Саме тому ми запрошуємо Вас на зустріч з нескінченним простором стилю і модних тенденцій Стародавнього світу, Середньовіччя, Відродження та Ар-нуво.
 
Під час екскурсії ви зможете побачити центральну торгову вулицю Києва ХVIII-поч.XIX ст., помилуватися оригінальними чоловічими, жіночими сукнями та аксесуарами цього періоду, а також дізнатися:
  • як  регламентувалася довжина шлейфу сукні королеви, принцеси і фрейліни;
  • хто першим в історії моди створив сезонну колекцію суконь;
  • скільки разів на день жінка змінювала сукню в ХVIII-XIX століттях;
  • як пов'язаний одяг пілігрима і жіноча пелерина;
  • чим відрізнялася шинель офіцера і солдата;
  • навіщо жіночому платтю канапе;
  • яка  оригінальна назва парфуму «Червона Москва»;
  • чому віяло було життєво необхідним аксесуаром, а не простою прикрасою жіночого вбрання;
  • за якої умови дівчина могла відмовити кавалерові у танці.
 
А також безліч інших цікавинок з історії весільного плаття, нижньої білизни, мережива, шалі, капелюха і взуття.
 
Для дітей до 8 років діє знижка 50% від повної вартості.
 
Фото - Валерій Ходос
  
На обкладинці - картина Christa KifferПроводит:  Лиза Яковенко

Экскурсия проводится на украинском языке

Стоимость:  250

Продолжительность  2 часа

Место встречи:  м. Арсенальная, возле пушки со стороны дороги

Осталось мест: 20 из 20


ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Лиза Яковенко

Вероніка Бабич

Проводил Лиза Яковенко

Було дуже приємно зануритися в атмосферу модно екскурсії та `побачити` наймоднішу вулицю Києва. Дякуємо екскурсоводу за професійність та вміння утримувати увагу та відповідати на найнеочікуваніші запитання. Особлива подяка за те, що відкрили для нас Victoria`s museum, ми були зачаровані його енергетикою та привітністю працівників. Музей ще довго не хотілося покидати навіть після закінчення екскурсії. Хочеться, щоб всі музеї України могли справити таке ж враження!


Бабич

Проводил Лиза Яковенко

Дякуємо за те, що зуміли зачарувати своєю модною екскурсію та цікавими історичними довідками. Ліза чудовий екскурсовод, якій вдалося зануритися нас в модну атмосферу і отримати відповіді на найнесподіваніші запитання! Особливо вражена енергетикою Victoria`s museum, який не хотілося залишати ще довго після закінчення екскурсії. Хотілося б, щоб саме такими чарівними і привітними були музеї по всій Україні!


Данилова Елена

Проводил Лиза Яковенко

В повному захваті від відвіданої вчора (20.02.2021) ` Дуже модна екскурся`. Неперевершені відчуття, атмосфера `машини часу`, мовби потрапили в 18-19 століття, чудова розповідь екскурсовода Лізи Яковенко, потрясаючий музей і шикарне вбраня. Це із розряду - must see. Обов`язково. Місце, куде хочеться повернутись ще раз, і не один. Наполегливо рекомендую. Величезна дяка Київському Коду за цікаві зустрічі.


Таня

Проводил Лиза Яковенко

Класна екскурсія в дуже стильному просторі (якщо ви ще не були в цьому музеї, ви будете точно здивовані). Екскурсовод Ліза тримала нашу увагу всі 2 години, при тому що публіка була дуже різноманітна - цікаво було всім. Сподобалося настільки, що вирішили, що через деякий час сходимо у цей музей знову.


Людмила

Проводил Лиза Яковенко

Огроооооомное спасибо Лизе за экскурсию.Захватывающе.необычно.познавательно и тепло было в этот сырой дождливый день..до новых встреч. Менеджеру отдельное спасибо за скидочку пенсионерам..