Старыми тропами Новой Дарницы

Проводит:

 Виктория Воронина

Продолжительность

3 - 3,5 години

Контактный телефон 

0673008866

Место встречи:

Почавул. Привокзальна,3 - біля центрального входу/виходу з Дарницького вокзалу в бік вулиці Бориспільської та Привокзальной площі


Навіть не залишаючи межі Києва, можна відчути себе ніби за містом. Варто лише завітати до Нової Дарниці - зеленої й живописної самобутньої місцини зі своїм характером, принадами, драматичною та життєствердною історією. Авторський маршрут прокладено так, що несподіванки чекають нас на розі чи не кожного будинку.
 

На екскурсії ми:

- пройдемо дворами "німецького кварталу";

- відвідаємо один з меморіалів жертвам Дарницького концтабору;

- почуємо романтичну історію, пов'язану з залізничною станцією Дарниця;

- побачимо урочистий палац з цікавою символікою та розгадаємо її значення;

- піднімемося на дах величезного бомбосховища (особлива фізична підготовка не потрібна, і це безпечно);

- віднайдемо могилу посеред парку;

- побачимо один з найбільших спортивних об'єктів Києва та унікальний ринок;

- дізнаємося, який стосунок до Нової Дарниці має родич Тараса Шевченка, де знаходиться найстаріше кладовище Лівобережжя та відвідаємо закритий некрополь;

- перепочинемо на березі старовинної річки Дарниці.

 

Початок екскурсії: вул. Привокзальна,3 - біля центрального входу/виходу з Дарницького вокзалу в бік вулиці Бориспільської та Привокзальной площі.
Закінчення: Харківське шосе,48, біля Інституту хімії високомолекулярних сполук.

 

Дістатися Дарницького вокзалу можна міською кільцевою електричкою (їхати до кінцевої зупинки - Дарниця)
або громадським транспортом від станцій метро: Дарниця (маршрутка 509, 511), Чернігівська (маршрутка 529, 423, автобус 63, трамвай 22, 28д, 29), Лісова (маршрутка 526), Позняки (трамвай 8, 8к, 28д, маршрутка 526), Бориспільська (трамвай 29), Червоний хітір (автобус 51), Контрактова площа (автобус 115), м. Либідська (автобус 51). 
Виктория Вознюк

Проводил Виктория Воронина

Дуже дякую Вікторії за чудову екскурсію. було надзвичайно цікаво. На цю екскурсію спочатку ходила мама з подругою, потім я товарищем. Було дійсно захопливо. Тільки частина із кладовищем виявилася, на мою думку, зайвою. У всіх моїх (крім мере) це викликало гнітючий настрій. Можливо через війну, але такий контент трохи заважкий


Ірина

Проводил Виктория Воронина

Дуже цікава та захоплююча розповідь про життя дарничан,близьке та минуле,життєрадісне та надзвичайно трагічне.Допитлива та професійна Вікторія підготувала багато цікавого, іноді несподіваного,тому екскурсія мене вразила та запам`яталася.Обов`язково піду на інші потужні авторські заходи Вікторії.Дуже дякую!


Алла

Проводил Виктория Воронина

Щиро дякую Вікторії за дуже цікаву, пізнавальну екскурсію здавалося б знайомими місцями. Завдяки дійсно несподіваним фактам, місцям, знахідками навіть те, що маршрут досить тривалий, час пройшов непомітно та зовсім не втомив насиченістю. Стільки деталей може знати тільки справжній фанат своєї справи і це відчувається.


Марина

Проводил Виктория Воронина

Щиро дякую за екскурсію! Насичена, змістовна, драйвова! Дізналася багато цікавого про місцевість, де провела дитинство.


Mykola Kazantsev

Проводил Виктория Воронина

Дякую Вікторії за дуже цікаву та змістовну екскурсію. Я навіть не підозрював наскільки велика на події історія Дарниці. Вікторія показала як сучасні об`єкти, так і їх вигляд багато років тому, а також проект того яким міг би бути Дарницький вокзал. Продемонструвала нам нетривіальну архітектуру району та розкрила деякі історичні факти від яких холоне кров.