Особистості
Ольга Друг
Ольга Друг
Ольга Друк

Історик, письменница, автора  книг та статей про Київ («Вулицями Старого Києва», «Від війта – до мера» та ін.).
 
Заслужений працівник культури України, лауреат премії «Українська книжка року 2014» у номінації «За вагомий внесок у розвиток українознавства».Дякую за цікаву лекцію. Матеріал дуже цікавий, я дізналась багато нового, хоча корінна киянка у 5 поколінніта цікавлюсь історією рідного міста. Хотілось би почути історію будинку, де проводилась зустріч та зображення на екрані більшого розміру. Також не завадила тематична тиха музика як тло розповіді. Коли називались старі назви вулиць, бажано подавати і сучасну назву. І завжди говорити, що зараз на місці зруйнованоі будівлі. З орг недоліків- гарячущі батареі,мій чоловік змушений був покинути через це лекцію на іі початку. Бажаємо вам цікавих нових лекцій та екскурсій, любимо вас, намагаємось побувати на ваших заходах! До нових зустрічей!


Очень интересная и информативная лекция. Узнали много нового, открыли для себя старый Киев еще с одной стороны - кофейной и кондитерской) Благодарим Пани Ольгу за чудесно проведённый вечер!!! Отдельное спасибо Киевскому КОДу и лично пани Елене за то, что находите интересных людей, которые делятся с нами своими знаниями, за то, что организовываете такие мероприятия и за то, что приглашаете нас!!!


Лекція Ольги Друг `Київ в об`єктиві` , яка відбувалась в старому маєтку Києва, сподобалась. Цікава була розповідь і година пролетіла)