Лекція Ольги Друг "Київ в об`єктиві"

Проводить:

 Ольга Друг

Тривалість

2 часа

Контактний телефон 

097 446 3158

Початок у

19:00

Місце зустрічі:

Контрактовая площадь,7, вход в арку дома Фроловская 1


Ми запрошуємо вас на авторску лекцію чарівної жінки та видатного фахівця – історика, письменниці, автора книг та статей про Київ Ольги Миколаївни Друг.
 
Наприкінці 19 ст. у Російській імперії  Київ був відомим не тільки своїм першим у країні трамваєм, але й своїми майстрами фотографій. Це зараз кожен, хто має смартфон – фотограф. А тоді це була професія обраних. Це були справжні аси об»єктива! 
 
Саме в Києві був створений перший фотокалендар. 
Саме в Києві вперше почали робити кольорові фото.
Саме в Києві з'явились зйомки при електричному освітленні.
Саме Київ є напрочуд гарною моделлю для чарівних фото.
 
Кожен, хто цікавиться історією нашого міста, знайомий з чудовими видовими фото Києва 1910-х років з альбому Гудшона і Губчевського.  Фотоательє на Прорізній, 23 користувалось великим попитом у киян.
 
Та Київ на початку 20 ст. – це не тільки столиця фотографії. І родина Гудшон асоціювалася не тільки з чудовими фотоальбоми Києва, але й з благодійністю. 
 
На лекції поговоримо:
  • Про розвиток фотографічного мистецтва України.
  • Про школу льотчиків-спостерігачів.
  • Про цікаву історію родини Гудшон.
  • Про Самаритськи курси та Трудову допомогу інтелігентним жінкам.
 
Під час лекції слухачі зможуть познайомитися з  роботами фотографів, як видовими, так і портретними та сімейними фото киян, виконаними у фотоательє Гудшон і Губчевський. Цікавими будуть і зображення фотоаерозйомки центру Києва, зроблені учнями Гудшонів з літака у травні 1918 р.
 
Ольга Друг  – історик, письменница, автора  книг та статей про Київ («Вулицями Старого Києва», «Від війта – до мера» та ін.), Заслужений працівник культури України, лауреат премії «Українська книжка року 2014» у номінації «За вагомий внесок у розвиток українознавства».
 
ВАЖНО!
Стоимость участия при оплате заранее 140 грн (реквизиты сообщим после регистрации).
Стоимость участия при оплате на месте 180 грн или 160 грн, если у вас есть скидочная карта КОД.ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Ольга Друг

Снежана

Проводив Ольга Друг

Лекція Ольги Друг `Київ в об`єктиві` , яка відбувалась в старому маєтку Києва, сподобалась. Цікава була розповідь і година пролетіла)