Подільські історії + вино в купецькому особняку

Проводить:

 Светлана Бучко

Місце зустрічі:

Почтовая площадь,возле выхода из метро,слева от фуникулера

07.07/18:30
ЗАПИСАТИСЯ
Дати: 07.07.2022 18:30

 

Вино запрещено, но есть четыре «но»:
Смотря кто, с кем, когда и в меру ль пьет вино.
При соблюдении сих четырех условий
Всем здравомыслящим вино разрешено.
Омар Хайям

 

"Я вашим вином не тільки в дорозі, але і вдома користувався",  – з вдячністю писав товаришу в 1790 році мандрівний філософ-поет Григорій Сковорода.

Чим же було особливе київське вино,  дізнаєтеся на нашій прогулянці Подолом з вином.

А ще:

• дізнаємося, що об'єднувало борошномельне справу, поезію та революцію;

• побачимо найбільшу інженерну споруду Подолу кінця XIX - початку XX століття;

• дізнаємося, як хлібосховище XVIII століття стало пересильною в'язницею в XIX столітті;

• поговоримо про найбільший річковий порту Російської імперії XIX століття;

• побачимо сучасну церкву, побудовану на воді.
 

І хоча у кожної епохи свої смаки, звички, по суті, мало що змінилося. Ми так само цінуємо цікаву бесіду і добре вино, особливо після захоплюючої прогулянки.

Запрошуємо вас поговорити про історію виноробства в старому Києві за келихом вишуканого вина, в затишному будинку на Дніпровській набережній, де зустрілися Крим і Закарпатті.
 

А на шляху до цього будинку ми побачимо «загублений квартал», місце, де була садиба талановитого київського архітектора, старий млин, колоритні дворики, сповнені спогадами корінних подолян.

А потім ми завітаємо до будівлі, де навчалася в пансіоні знаменита Проня Прокопівна Сєркова (Сірко) з кінофільму «За двома зайцями» і де вже понад 20 років перебуває справжній «храм» вина! Саме в цьому затишному старому будинку, відпочиваючи після прогулянки і дегустуючи вино, ми поговоримо про історію київського виноробства.


 Проводить:  Светлана Бучко

Екскурсія українською мовою

Вартість:  380 грн 
КОД ціна: 350 грн

Місце зустрічі:  Поштова площа, біля виходу з метро, ​​ліворуч від фунікулера

Залишилося місць: 16 з 25

Записалися: Оксана Марченко (2), Татьяна РЕДЧИЧ (2), Ольга Твердохлібова (3), Юлія Бондар (2)


ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Светлана Бучко

Ксения

Проводив Светлана Бучко

Экскурсия супер) Нам с мамой очень понравилось. Экскурсовод Светлана - мастер своего дела, великолепный рассказчик. Хоженный вдоль и поперек Подол раскрылся с новой стороны и заигран неожиданными красками. Подвал очень атмосферный. Вино вкусное, прикупили бутылочку. Большое спасибо за этот вечер.


Светлана

Проводив Светлана Бучко

Бажаю вам знаходити час, щоб більше дізнатися про історію міста, в якому ви живете! А тим паче, коли це екскурсія «Подільські історії і вино в купецькому особняку», яку проводила чудова гідеса Світлана Бучко. У Світлани не просто екскурсія з викладанням історичних фактів, а цілий спектакль, навантажений одночасно цікавою інформацією, акторською майстерністю, добре поставленим голосом, демонстрацією фотодокументів на планшеті. Світлана - корінна киянка, нескінченно закохана в рідне місто, в ту справу, якою займається. Мене здивувала і захопила по крихтах зібрана Світланою інформація про кожний будинок, дворик, вулиці, маса унікальних фотографій, які допомагали «побачити тут і зараз» історію рідного міста. І знову (начебто) знайомий Поділ відкрив дуже багато цікавих фактів з вкрапленням неймовірних подробиць-`родзинок`. Я побачила і «загублений квартал», і місце, де була садиба талановитого київського архітектора, і старий млин, і колоритні дворики, повні спогадів корінних подолян. Побачила найбільшу інженерну споруду на Подолі кінця XIX-початку XX століття, дізналася про найбільший річковий порт в Російській імперії XIX століття, побачила сучасну церкву, побудовану на воді. І на завершення екскурсії увійшла в будівлю, де навчалася в пансіоні знаменита Проня Прокопівна Сєркова (Сірко) з кінофільму «За двома зайцями» і де вже понад двадцять років перебуває справжній «храм» вина. Саме в цьому затишному старому будинку ми дегустували вина та говорили про історію київського виноробства. До речі, цей винний підвал знаходиться у будівлі пам`ятки архітектури 1858 року і називається `Будинок з крамницею`, побудований купчихою Самофаловою. Тут все дихає старовиною і історією. Три години приголомшливої екскурсії та дегустації вин пролетіли непомітно і хотілося ще і ще...


Наталья

Проводив Светлана Бучко

Екскурсія дуже сподобалася. Пані Світлана розповіла надзвичайно цікаві історії, а головне - відчувається, що гід дуже любить свою справу. Успіхів та натхнення! І до нових зустрічей)))


Оксана

Проводив Светлана Бучко

Большое спасибо Светлане за отличный вечер! Давно не посещали экскурсии по Киеву, теперь будем чаще выбираться. Светлана покорила своими историями и знаниями, 3.5 часа на одном дыхании. Большое спасибо!


Ирина

Проводив Светлана Бучко

Экскурсия потрясающая, очень много интересных фактов, открывает знакомый нам Подол заново с вкраплениями невероятно интересных подробностей-`изюминок`. Спасибо экскурсоводу Светлане!!! Очень эмоционально, позитивно, ярко. Обязательно пойдем к ней на другие экскурсии.Спасибо Киевский код))) У вас все экскурсоводы на `высоте` Выходные УДАЛИСЬ!!!