Подільські історії + вино в купецькому особняку

Проводит:

 Светлана Бучко

Место встречи:

Почтовая площадь,возле выхода из метро,слева от фуникулера

20.08/15:30
ЗАПИСАТЬСЯ
Даты: 20.08.2022 15:30

 

Вино запрещено, но есть четыре «но»:
Смотря кто, с кем, когда и в меру ль пьет вино.
При соблюдении сих четырех условий
Всем здравомыслящим вино разрешено.
Омар Хайям

 

"Я вашим вином не тільки в дорозі, але і вдома користувався",  – з вдячністю писав товаришу в 1790 році мандрівний філософ-поет Григорій Сковорода.

Чим же було особливе київське вино,  дізнаєтеся на нашій прогулянці Подолом з вином.

А ще:

• дізнаємося, що об'єднувало борошномельне справу, поезію та революцію;

• побачимо найбільшу інженерну споруду Подолу кінця XIX - початку XX століття;

• дізнаємося, як хлібосховище XVIII століття стало пересильною в'язницею в XIX столітті;

• поговоримо про найбільший річковий порту Російської імперії XIX століття;

• побачимо сучасну церкву, побудовану на воді.
 

І хоча у кожної епохи свої смаки, звички, по суті, мало що змінилося. Ми так само цінуємо цікаву бесіду і добре вино, особливо після захоплюючої прогулянки.

Запрошуємо вас поговорити про історію виноробства в старому Києві за келихом вишуканого вина, в затишному будинку на Дніпровській набережній, де зустрілися Крим і Закарпатті.
 

А на шляху до цього будинку ми побачимо «загублений квартал», місце, де була садиба талановитого київського архітектора, старий млин, колоритні дворики, сповнені спогадами корінних подолян.

А потім ми завітаємо до будівлі, де навчалася в пансіоні знаменита Проня Прокопівна Сєркова (Сірко) з кінофільму «За двома зайцями» і де вже понад 20 років перебуває справжній «храм» вина! Саме в цьому затишному старому будинку, відпочиваючи після прогулянки і дегустуючи вино, ми поговоримо про історію київського виноробства.


 Проводит:  Светлана Бучко

Экскурсия проводится на украинском языке

Стоимость:  380 грн 
КОД цена: 350 грн

Место встречи:  Почтовая площадь,возле выхода из метро,слева от фуникулера

Осталось мест: 17 из 25

Записались: Переваруха Віктория (1), Марина Ревкова (1), Алена Петрова (2), Наталья Дорн (2), Юлія Бабенко (2)


ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Светлана Бучко

Марченко Оксана

Проводил Светлана Бучко

Були на чудовій екскурсї зі Світланою Бучко. Відкрили для себе нові куточки Подолу. Дуже тепла атмосфера. Цікаво!


Ксения

Проводил Светлана Бучко

Экскурсия супер) Нам с мамой очень понравилось. Экскурсовод Светлана - мастер своего дела, великолепный рассказчик. Хоженный вдоль и поперек Подол раскрылся с новой стороны и заигран неожиданными красками. Подвал очень атмосферный. Вино вкусное, прикупили бутылочку. Большое спасибо за этот вечер.


Светлана

Проводил Светлана Бучко

Бажаю вам знаходити час, щоб більше дізнатися про історію міста, в якому ви живете! А тим паче, коли це екскурсія «Подільські історії і вино в купецькому особняку», яку проводила чудова гідеса Світлана Бучко. У Світлани не просто екскурсія з викладанням історичних фактів, а цілий спектакль, навантажений одночасно цікавою інформацією, акторською майстерністю, добре поставленим голосом, демонстрацією фотодокументів на планшеті. Світлана - корінна киянка, нескінченно закохана в рідне місто, в ту справу, якою займається. Мене здивувала і захопила по крихтах зібрана Світланою інформація про кожний будинок, дворик, вулиці, маса унікальних фотографій, які допомагали «побачити тут і зараз» історію рідного міста. І знову (начебто) знайомий Поділ відкрив дуже багато цікавих фактів з вкрапленням неймовірних подробиць-`родзинок`. Я побачила і «загублений квартал», і місце, де була садиба талановитого київського архітектора, і старий млин, і колоритні дворики, повні спогадів корінних подолян. Побачила найбільшу інженерну споруду на Подолі кінця XIX-початку XX століття, дізналася про найбільший річковий порт в Російській імперії XIX століття, побачила сучасну церкву, побудовану на воді. І на завершення екскурсії увійшла в будівлю, де навчалася в пансіоні знаменита Проня Прокопівна Сєркова (Сірко) з кінофільму «За двома зайцями» і де вже понад двадцять років перебуває справжній «храм» вина. Саме в цьому затишному старому будинку ми дегустували вина та говорили про історію київського виноробства. До речі, цей винний підвал знаходиться у будівлі пам`ятки архітектури 1858 року і називається `Будинок з крамницею`, побудований купчихою Самофаловою. Тут все дихає старовиною і історією. Три години приголомшливої екскурсії та дегустації вин пролетіли непомітно і хотілося ще і ще...


Наталья

Проводил Светлана Бучко

Екскурсія дуже сподобалася. Пані Світлана розповіла надзвичайно цікаві історії, а головне - відчувається, що гід дуже любить свою справу. Успіхів та натхнення! І до нових зустрічей)))


Оксана

Проводил Светлана Бучко

Большое спасибо Светлане за отличный вечер! Давно не посещали экскурсии по Киеву, теперь будем чаще выбираться. Светлана покорила своими историями и знаниями, 3.5 часа на одном дыхании. Большое спасибо!