Ближайшие мероприятия

Канівський круїз

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

м. Палац Україна(подробиці перед поїздкою)


Тур проводиться в партнерстві з компанією "Богемія сервіс"
 
         
Маршрут: Київ- Переяслів-Канів-Ржищів –Київ
 
Ми здійснимо захоплюючу  подорож  вздовж  Дніпра, в місця, де тисячі років тому зароджувався наш народ, в місця, які  пам'ятають видатних українців, в місця, природа яких зачаровує і захоплює дух. Доторкнемося до традиційної  української культури, помилуємося чарівними краєвидами та унікальними  місцями, куди рідко заглядають звичайні екскурсії!
 
Програма туру:
 
08:30 Відправлення туристичним автобусом від станції метро «Палац Україна» за маршрутом.
 
Перша зупинка в м. Бориспіль. Бориспіль - одне з найдавніших поселень Київщини, відоме за літописними матеріалами як Летч, Льто, Олто. Перша літописна згадка про нього відноситься до поч. XI ст. коли в братовбивчій війні (1015-1019) між синами київського князя Володимира на річці Альті загинув князь Борис, який з 1072 року канонізований як один з перших святих Київської Русі. З іменем Бориса і пов'язана сучасна назва міста. Історія цього міста досить цікава та наповнена подіями. Але сьогодні ми зупинимось біля  головної  окраси  міста - Борисоглібського собору, будівництво якого було розпочато у 1989 році  на місці старовинного храму княжої доби, присвяченого святим Борису і Глібу.  Недалеко від входу в  храм встановлений  пам'ятний знак на честь перебування в Борисполі Тараса Шевченка, а також невелика скульптура хлопчика-пастушка.
   
Далі наша подорож проходить через одне з найдавніших міст Русі - місто Переяслав. Вперше воно згадується у 907 році. Оглянемо центральну площу міста, історія якої тягнеться  ще з часів коли цим майданом проходив головний шлях на Київ. Тож не випадково що вздовж та навколо цього шляху розташовувалися різні адміністративні будинки, крамниці і навіть гетьман І. Мазепа (який, до речі мав у місті 10 крамниць)  збудував  тут красень Вознесенський собор. Після Переяслава вирушаємо в с. Циблі. Сучасне село Циблі виникло після затоплення в 1970-х роках Дніпрової заплави водами водосховища. Поселення повністю перенесли на сусідній високий берег і тільки напівзруйнована сільська церква святого Іллі Пророка залишилася на прибережному острові. На сьогоднішній день село є одним з найкрасивіших куточків Переяслав-Хмельницького району. Знаходячись на березі Дніпра і оточене лісом, славиться своєю мальовничою природою, видами на Трахтемирівський півострів  та визначними пам’ятками.
 
   
Далі місто Канів, Тарасова гора, парк скульптур, меморіальний парк, Успенський  собор, Базиліанське училище. Канів має всі відзнаки курортного міста. З однієї сторони довгі піщані пляжі та широкий Дніпро, з другої-невисокі гори. А між ними витягнута смуга житлових районів. Має  місто  і давню історію. Його істинний вік невідомий, але є згадки, що повз  місто проходив великий шлях «з варяг у греки».  Тому крім відпочинку,  Канів  має  що цікавого розказати та показати  своїм гостям. У самому центрі  міста у Меморіальному парку,  знаходиться Георгіївський Успенський  собор, який збудували 1144 році за наказом ще князя Всеволода Ольговича. Саме у приміщенні сучасного  Успенського собору у 1861 році  в останню путь провели  Тараса Шевченка. Звідси відкривається чудова панорама Канівської ГЄС. 
 
 Достовірно не відомо чому, але саме в Каневі, на Чернечій горі, з давніх давен завжди ховали  гетьманів, де б вони не загинули. Тут же був похований  і Тарас Шевченко, який ще за життя мріяв побудувати  будиночок та милуватися Дніпром. Це місце стало з тих пір одним з головних духовних центрів України  та перейменоване в Національний Шевченківський заповідник -Тарасова гора. 
 
Слідуючою зупинкою по нашому маршруті буде Букринський плацдарм- трагічне місце битви за Дніпро  під час Другої світової війни у 1943 році. За словами учасників боїв на плацдармі, перед якими стояло завдання раптово захопити плацдарм на Канівських кручах, закріпитися на ньому, а потім перейти у наступ - таких кровопролитних боїв не було з початку війни. Букринський плацдарм коштував занадто дорого. Наскільки дорого - ще й досі не встановлено. 
 
Іван-гора. Панорама Дніпра. Церква на воді в селі Гусинці. Іван-гора  згадується у 1151 році в Іпатіївському літописі як місце, де збиралися князі, щоб разом із князем Ізяславом Мстиславовичем вирушити в похід проти Юрія Долгорукого. Зараз з неї відкриваються приголомшливі краєвиди. Ще відоме це місце розповідями про затоплену церкву, з якої час від часу невідомо звідки, лунали дзвони, а вода Дніпра виносила  їх у далечінь, лякаючи рибалок.  Історія ця сумна, але оптимістична. Колись, на  місці де нині розлилося Канівське водосховище, було мальовниче село Гусинці, головною прикрасою якого була старовинна церква, побудована ще на початку 19-го століття на пагорбі. Це її й врятувало. У 70-х роках минулого століття при будівництві Канівського  водосховища місцевість з селом опинилася під водою. Незатопленими виявилися лише пагорби, що утворили невеликі острівці посеред води. Незважаючи на те, що церква перетворювалася на руїну, вона обросла міфами і стала місцем паломництва. У 2011 році будівля  була реставрована на пожертви і зараз  представляє собою храмовий комплекс з дзвіницею  в стилі українського бароко.  До невеликого острівця, на якому знаходиться святиня, веде акуратний місток з лівого боку Дніпра.
   
Далі по маршруту місто Ржищів- самопроголошена столиця трипільської культури. Найстаріші поселення в цьому районі вчені відносять ще до епохи Трипілля, тому ці місця  багаті археологічним матеріалом. Найпомітніший слід залишили трипільці (4-3 тисячоліття до нашої ери), черняхівська культура (початок нашої ери) і слов'яни княжих часів. У Ржищеві щорічно проводять етнофестиваль «Трипільське коло», а центр прикрашає  невеликий Трипільський парк, де центральне місце займає своєрідна скульптура  ритуального трипільського посуду біноклевидної форми.  Ну і звісно ж тут є археологічний  музей. 
 
Недалеко від Ржищева є таємне місце яке Вам покаже наш гід - унікальне озеро з голубою лікувальною глиною. Кажуть, що лише півгодини купання в ньому здатні зробити з Вас «нову людину». Будете відчувати себе моложаво і відпочивши. Запам’ятайте це місце! 
 
Далі  мандруємо вздовж схилів Дніпра та робимо зупинку в селі Витачів. Сьогодні ця місцевість  заворожує  неймовірними  краєвидами на дніпровські пагорби та розливи Дніпра, загадковою горою Краснуха  (висота 189.3 м над рівнем моря)  і є, як кажуть, потужнім місцем сили. Не дивно, що ці місця не раз приваблювали кінематографістів. У Витачеві та сусідньому Халеп'ї у 1979 році було знято значну частину фільму «Вавилон XX», фільм «Богдан-Зиновій Хмельницький» ,частково проходили зйомки кліпу духовного гімну України "Молитва за Україну" у виконанні DZIDZIO, в урочищі Городище знято серію епізодів фільму «Поводир» Олеся Саніна. За ініціативою письменника, поета, дисидента та філософа Олеся Бердника, який певний час мешкав у Витачеві, у 1991 році за ескізами Т. Шевченка на ймовірному історичному місці з’їзду  князів, було збудовано каплицю всіх конфесій , яку увінчує хрест незвичайної форми та дерев’яний млин.
 
 
19:30 Виїзд до Києва, орієнтовний час прибуття до станції метро «Палац Україна»- 20:30.
 
Вартість: 559 грн
 
Транспортний засіб  проходить обов'язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками. Обов'язковим є наявність і використання масок.
 
Змінюй настрій- подорожуй!