Квесты

Дитяча екскурсія-квест в Шоколадному будинку з чаюванням

Проводит:

 Елена Винокур Наталия Лихицкая

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Вход в Шоколадный домик,ул.Шелковичная,17/2


Вік дітей: 5-7 років.

УВАГА! В екскурсії приймають участь лише діти. Поки маленькі дослідники дізнаватимуться всі секрети    старовинного будинку, батьки можуть почекати в красивому холі, випити кави десь неподалік та/або прогулятись київським Парижем (Липками) або ж взяти собі квиточок і пройтися залами Шоколадного будинку, але окремо від дітей.

 

Під час екскурсії маленькі гості побувають у декількох різних казках у супроводі Аліси із Країни див або Капелюшника. І їм разом доведеться пройти складний, але дуже цікавий шлях по залам старовинного маєтку, переходчи із зали в залу, розгадуючи загадки і допомагаючи різним персонажам.

Під час мандрівки-квесту юні шукачі пригод:

  • Познайомляться із казкою про Жар-птицю та Павича, який згубив свое чарівне пір'я і дуже потребуе їхньої допомоги
  • Відшукають чарівні пір'їнки і врятують казкових птахів
  • Заглянуть у казкове дзеркало, крізь яке можна пройти у Задзеркалля.
  • Дізнаються про пишні бали у казковому домі та відгадають, які саме чарівні прицеси могли там бувати
  • Складуть слово зі старовинних літер та складуть пазли із зображення розпису стелі.
  • Побачать велике казкове дзеркало, що здійснює бажання та почують розповідь про міфічні символи, що закодовані у ліпнині, що прикрашає зали.

 

У Гранатовій кімнаті, де була парадна їдальня, дітей очікує сюрприз – ЧАЮВАННЯ із Капелюшником та Білим кроликом. Яке проходить наче спілкування у казці «Аліса у Задзеркаллі», ну і звісно, цікаві знайомства з новими друзями.

 

Приходьте! Заряд позитивних емоцій і нових вражень гарантовиний!
ирина

Проводил Елена Винокур

Были на экскурсии дочка и её две подружки, деткам 7 лет. Им очень понравилось! Сказали, что хотят ещё! Накануне экскурсии прочитала предыдущий отзыв и засомневалась -идти ли? Но рада, что не отменила поход) Все прошло здорово! Спасибо!)


Тетяна

На жаль, екскурсія не виправдала сподівань. Заявлено для діток 5-7 років 1,5 години. Натомість почалася на 20` пізніше (10:50), і закінчилася раніше (11:45). Через це кілька дітей після екскурсії залишилися в холі самі, бо батьки розраховували на більш пізній час. Для дітей 5-ти років не цікаво, бо нюанси архітектури будівлі їм не зрозумілі.

Наташа Грейман

Доброго дня, заявлена тривалість екскурсії 1 годину 15 хвилин або 30 хвилин, в залежності від групи. Початок затримався у зв`язку з тим, що чекали зареєстрованих дітей, які затримувалися. Після завершення екскурсії до прихода батьків з дітьми у холі знаходився науковий співробітник.


Людмила

Водили дочку 17-го марта на экскурсию. Дочке очень понравилось. Мы с мужем тоже остались довольны экскурсией, которую для взрослых провели отдельно. Очень красивые интерьеры внутри. Рекомендую.


Виктория (Лев)

Мы с сыном полюбопытствовали, очень понравилось. Экскурсия интересная. Спасибо за удовольствие!


Rosa

Проводил Наталия Лихицкая

Тоже были 17го марта на экскурсии в шоколадом домике. Прожив 30 лет в Киеве, впервые побывала внутри. Дочка в восторге, мы с мужем тоже много нового узнали, взяв дополнительно экскурсию для взрослых, пока дети пили чай))))