Розповіді у будиночку на даху

Проводить:

 Пани Елена

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

вул. Пушкінська, 21


Спочатку були сходи.
 
Високі сходи в старовинному київському будинку.
 
Вони піднімались все вище і вище і, коли здавалось, що ось-ось і я потраплю на самісіньке небо – я потрапила в затишну оселю на даху. Так, в нашому місті є оселя на даху, в якій мешкають дуже творчі люди. Це і майстерня, і місце для приємних зустрічей.
 
І дах.
 
Я просто закохалась в той краєвид, який відкрився моїм очам. Це ж Місто, яке я люблю! Але...хм..трохи не з того ракурсу...
А тоді з`явилось бажання привести туди тих, кто любить Місто і історії про нього...хм…трохи з іншого ракурсу.
 
Я буду розповідати про вибір.
Ні, ось так: про Вибір.
Вибір мови та імені. І про те, як це впливає на Долю.
 
А ще – про стару парасолю, пунктуальність, не зовсім золотий годинник,
київську біржу.
Про телеграми зі словами кохання і як вони впливають на рух потягів.
Про двох братів, синагогу та один театр.
Про зв`язок між курсами стоматологів і коханням.
 
І це далеко не все)))
І ще – бажання! Ми обов`язково задумаємо бажання, Дах обіцяє все виконати!
 
Приходьте!
Політаємо )

 

 

ВАЖЛИВО:

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата онлайн. Її ви можете здійснити при реєстрації або пізніше на картку приватбанку, реквізити якої повідомимо додатково:)

Також для участі об`язвовим є наявність маски у всіх учасників!ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Пани Елена

Вікторія

Проводив Пани Елена

Ця екскурсія дуже особлива і не без фірмової магії п.Олени) якщо ви любите читати про Місто між рядків, знаєте ціну сонячному світлу перед темрявою, хочете побачити багато зірок над Києвом і здійснити свої найпотаємніші мрії - рекомендую.


Лариса

Проводив Пани Елена

Бажання зустрічі з улюбленим екскурсоводом перемогло все: лінощі кудись вибиратися(набуті під час локдауну), спеку, втому. Дуже затишне місце, вітерець, захід сонця під цікаву і пізнавальну розповідь - чого ще можна бажати наприкінці робочого тижня! А ще треба встигнути загадати бажання! Пані Олена вкладає душу у свої розповіді, це неможливо не побачити і не оцінити. Ми дуже вдячні і чекаємо на нові розповіді.


Маргарита

Проводив Пани Елена

Чудова екскурсія.Навіть не екскурсія,а театральне дійство з одним актором.Завжди отримую велике задоволення від історичних розповідей пані Олени .Цікаві,пізнавальні,глибокі історії про рідне місто та киян.А місце проведення оригінальне і неочікуване


Наталія

Проводив Пани Елена

Гарний спосіб відзначити кінець локдауну. Креативна комуна художників - власників шматочку даху і горища, відкритий майданчик з смішним оформленням і оптимістичними гаслами, небо перед заходом сонця - і неспішна розмова про знайомих персоналій, що відкриваються з незвичних сторін завдяки пані Олені. Яка, до речі, дуже гарно виглядає і помолодшала порівняно з минулими зустрічами. Всім `одногрупникам` і гіду - здоров`я і побажання нових вражень


Сергій

Проводив Пани Елена

Вражаючий будинок, захоплюючий двір, таємничі сходи, феєричний дах) Імена і долі, весняний захід сонця, надвечір`я і Київ. Це було казково, приємно і чудово. Дякую, пані Олена!!!