Екскурсія "Графіті Софії Київської"

Проводить:

 Вячеслав Корниенко

Тривалість

1,5 часа

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

біля кас Софіі

Дати: 22.01.2022 11:00

Чи знаєте ви, що на стінах нашої прекрасної Софії Київської крізь століття збереглися не тільки фрески та мозаїки, створені майстрами своєї справи, а і не менш важливі пам'ятки історії, залишені простими смертними. Славетні графіті Київської Софії: "Тут були Оля та Іван" часів Київської Русі" – найінтимніші та найсокровенніші записи, що дійшли до нас. Адже вони від людей, про людей і для Бога.

В цих написах зашифровано або відкрито написано простими людьми найлюдяніше на світі: емоції, переживання, страждання, благословення та прокльони - ціле життя поколінь, викарбуване на стінах, розказане не "на показ", як фреска чи то мозаїка.

Сьогодні ми маємо можливість бачити ці настінні монологи чи навіть діалоги. Нам пощастило мати знайомство із нашим сучасником-науковцем, що розшифрував близько 7 тисяч таких написів.

Ми запрошуємо вас на потаємну авторську екскурсію по буденності Київської Русі. Це ексклюзивна екскурсія від доктора історичних наук, заступника генерального директора з наукової роботи Національного заповідника “Софія Київська”, автора одинадцяти наукових монографій та майже двохсот статей – В’ячеслава Корнієнко. 

Під час екскурсії ви зможете потрапити у такі місця старовинного собору, які зазвичай закриті для відвідувачів: в Південну Вежу та в Мазепинську капеллу.

 

Участь в екскурсії за умови передоплати. Реквізити будуть повідомлені після реєстрації.

Вартість для дітей до 12 років за КОД ціною.Проводить:  Вячеслав Корниенко

Екскурсія українською мовою

Вартість:  480

Тривалість  1,5 часа

Місце зустрічі:  біля кас Софіі

Залишилося місць: 18 з 20

Записалися: Катерина Кістол (2)


ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Вячеслав Корниенко

Наталія

Проводив Вячеслав Корниенко

Перший раз в житті, коли мені і моїй сім`ї, не сподобалась екскурсія. Повне розчарування ((. Не зрозуміло, за що така висока ціна за екскурсію...


Юлія

Проводив Вячеслав Корниенко

Дуже цікава екскурсія! Дізналися багато історичної інформації, а також побачили різноманітні середньовічні графіті (автографи Анни Ярославни та Володимира Мономаха, графіті – молитви, графіті-прокльони та ін.). З нетерпінням чекаємо інші екскурсії з В`ячеславом Корнієнком. Дякуємо В`ячеславу Корнієнку і Київському КОДу!


Олена

Проводив Вячеслав Корниенко

Величезна щира вдячність В`ячеславу Корнієнко за його працю, завдяки якій ми змогли почути і побачити унікальні факти історії Софії Київської, які живуть на її стінах вже тисячу років! Це неймовірні, незабутні враження та суцільний захват!!!


Анна

Проводив Вячеслав Корниенко

«Я п`яна від радощі бачити вас, Пане В‘ячеслав!» :) і із задоволенням обов`язково ще раз буду рада відвідати єкскурсію із вашою участю. Дві години унікальної, цікавої інформації, знайомство з найцікавішими з 7000 графіті ХІ-ХІХ століть, приємний бонус - це все незабутні враження та досвід, що надихає! Щиро дякую!


Александра

Проводив Вячеслав Корниенко

Хорошая экскурсия, рекомендую!