Смачний Київ

Проводить:

 Пани Елена

Тривалість

2 години

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

Аллея Верхнім і Нижнім валом, на розі з вул. ЖитньоторзькоюСмачний Київ – це не просто екскурсія!
Ми надамо вам можливість зазирнути на кухню, де протягом тисячоліть готувалося і готується київське щастя!

 

Ви покуштуєте його на смак, бо спеціально для тих людей, хто любить Київ та захоплюється його історією, ми віднайшли старовинні рецепти!
 

Ви пройдетеся по найдавнішому в Києві ринку, та ще й з дегустацією.
 

Спробуєте що ж воно таке справжнє сало в шоколаді!
 

Покуштуєте ласощі королів і імператорів - таємниче і неперевершене Київське сухе варення – Балабушки, створене спеціально для вас в одиничному екземплярі.
 

А поки ви будете насолоджуватись унікальними стравами, які ми приготували виключно для вас, ми розповімо:

  •  який секретний інгридієнт використовується на монастирській кухні
  •  який зв’язок між борщем та архітектурою
  •  чому українці можуть їсти сало там, де іншим - зась
  •  яку страву вважають «своєю» принаймні три національності
  •  що робить єврейську кухню королевою дієтології.


І це не все!

На вас чекає вікторина, призами якої будуть рецепти тих страв, що складали колись Гастрономічну славу Києва. І це не «Котлета по-київськи» та «Київський торт», хоча і про них, звичайно, ми будемо говорити 

 

 

Екскурсія триває 2.5 години. Під час прогулянки ми побачимо найстаріший в Києві житловий будинок, якому близько 220 років та дізнаємося, що його пов’язує з Київською Кухнею.

Закінчимо ми нашу смачну подорож у ресторані.

Буде смачно, цікаво та весело!

 

Всі дегустації вже включені у вартість екскурсії!ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Пани Елена

Леся

Проводив Елена Безрук

Сього завітала на екскурсію `Смачний Київ` до пані Олени. Дуже цікаво, незабутні враження. Легко цікаво і швидко плине час, але разом з тим отримуєш стільки різноманітної інформації з такою подачею, від чого складається враження, що побував у невеличкій захоплюючий мандрівці. Велика вдячність пані Олені за особливу атмосферу її неймовірних екскурсій-мандрівок.


Парапанова Наталья

Проводив Елена Безрук

Благодарю,Пани Елена, за удивительную атмосферу.Это не экскурсия,это-праздник жизни...Замечательно зарядиться такими эмоциями на всю неделю.Браво!


Александр Малый

Проводив Елена Безрук

Интереснейшая экскурсия, замечательный экскурсовод и вкуснейшие блюда на дегустации! Это была не просто экскурсия, а прогулка старых добрых друзей по старому Киеву. Огромное спасибо!


Elena

Проводив Елена Безрук

Замечательная экскурсия. Рассказами Пани Олены невозможно не заслушаться. Узнали много нового. Услышанные човеты сразу же хочется опробовать. Спасибо огромное!


Антоніна

Проводив Елена Безрук

Прекрасний ранок у прекрасній компанії. Недивлячись на дощовий зимовий ранок, з перших хвилин екскурсії Пані Олені вдалося створити атмосферу київських смаків і таємничих сторінок історії. Все пройшло на одному подиху і хотілося ще! Нас частували смаколиками, ділилися секретними рецептами та цікавими історями з життя. Дякую Вам, Пані Олено, за неповторний день у Вашій компанії!