Поїздки

Похід "Полонинське коло"

Тривалість

4 дня

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

смт. Ворохта (Залізничний вокзал)

1500 грн
ЗАПИСАТИСЯ

Пропонуємо Вам маршрут у дивовижний світ Карпат. Зануритись в безкрайні простори і красу високогірних квітучих полонин, які різнобарвною палітрою розкинулись по схилам гір, де панує тиша і спокій. Це чудовий спосіб втекти від метушливого шумного міста і побути наодинці із природою, яка подарує мандрівникам відпочинок, душевний спокій та задоволення.
Даний похід якнайкраще підходить для дорослих, яких захоплює активний відпочинок в горах із середньою складністю навантаження, та дітей віком від 12р. (можливо і молодші, але батьки повинні бути впевнені в їхній відповідній фізичній підготовці, до 16р. діти прогулюються в присутності батьків або керівника групи).

Особливості:

 • Тривалість походу: 4 дні 3 ночі
 • Протяжність пішого маршруту : 36 км
 • Рівень складності: середній

Включено у вартість :
 • Трансфер Ворохта - Татарів
 • Харчування : сніданок, обід (перекус), вечеря протягом походу
 • Медичне страхування
 • Послуги гіда
 • Пальник та балон до нього
 • Аптечка
Не включено у вартість:
 • Особисті витрати
 • За бажанням учасники можуть на полонині придбати полонинську продукцію (сир - будз , вурда , бринза).
Додаткові витрати:
 • Квитки до Ворохти і назад
 • Обіди в кафе.
Запропоновані варіанти, як дібратися до місця зустрічі(якщо доїжджаєте іншим способом або самостійно – потрібно прибути до 12:00 в смт. Ворохта.)

Переїзд до смт. Ворохта

1. Поїзд 143 Київ-Ворохта відправлення в 20:19 прибуття в 12:05.
2. Поїзд 149 К Київ-Івано-Франківськ відправлення в 22:27 прибуття в 7:30, із пересадкою на автобус Івано-Франківськ-Верховина (через Ворохту).
3. Поїзд 043 К Київ-Івано-Франківськ відправлення в 18:50 прибуття в 5:44, із пересадкою на автобус Івано-Франківськ-Верховина (через Ворохту).
4. Поїзд 115 О Харків-Чернівці відправлення в 01:12 прибуття в 10:16, із пересадкою на автобус Івано-Франківськ-Верховина (через Ворохту).

Виїзд з смт. Ворохта до міст вашого проживання

1. Поїзд 358 Л Рахів-Київ відправлення в 14:24 прибуття в 6:18
2. Поїзд 144Л Ворохта – Київ відправлення в 13:51 прибуття в 5:52.
3. Автобус Ворохта-Івано-Франківськ відправлення в 14:00 прибуття в
16:00, поїзд 144 Л Івано-Франківськ-Київ відправлення в 17:01 прибуття в 5:52
4. Автобус Ворохта-Івано-Франківськ відправлення в 14:00 прибуття в 16:00, поїзд 043 Л Івано-Франківськ-Київ відправлення в 22:00 прибуття в 8:51

1-й день

Збір учасників походу в центральній частині смт Ворохта. (Залізничний вокзал) о 12-00, де ми із Вами зустрінемось, познайомимось і обговоримодеталі подальшого спільного походу. Укомплектуємо рюкзаки, смачно обідаємо в кафе перед мандрівкою. Далі нас очікує переїзд транспортом в с.Татарів. Урочище Піги розпочне програму пішого маршруту із висоти 750м. над рівнем моря і ми попрямуємо до г.Ліснів (1256м), тобто нам передбачено набір висоти 506м., який поступово із відпочинковими привалами ми здолаємо. Подальший перебіг туристичної програми розпочне полонина Ліснови, а перехід до вершини г. Ягідна стане для мандрівників чудовою нагодою помилуватись, а також збагатити свої фотогалереї красивими панорамними видами просторих полонин і гірських масивів Карпат (Чорногори та Горган). Обід на вершині із хорошим обзором довколишніх гір, де ми підкріпимось і відновимо затрачені фізичні сили. Перехід полонинами до місця стоянки не вимагатиме значних фізичних зусиль, адже перепад висот на подальшому відрізку пішої мандрівки буде незначним. Досягнувши призначеного місця – вечеря та ночівля, щоб відпочивши і з новими силами вирушити в подорож.

2-й день


Сніданок розпочне наступний туристичний день нових пригод та вражень. Продовження походу буде здійснюватись переходом полонинами, які розкинулись в ряд по гірському хребту, довкола подорожуючих супроводжуватимуть в лісовому вбранні гірські вершини Карпат, а внизу в обіймах схилів затаїлись гуцульські села. Тож на цьому етапі пішої мандрівки доречним буде розповідь про цікаві традиції, побут та життя місцевих жителів-горян - гуцулів і таємничі обряди полонинського господарювання. Обід заплановано на полонині Погар, де, пообідавши, влаштуємо відпочинок, щоб із новими силами рушити далі. Лісовим масивом, який змійкою прорізає ґрунтова дорога, продовжуємо рух в напрямку полонини Буковина, де шум вітру та спів птахів подарують мелодійну пісню природи. Вечеря та стоянка на ночівлю відбудеться на полонині Гордій.
3-й день


Приспані вершини при перших променях сонця вітатимуть новий день. Даний день традиційно розпочне сніданок. Подорож пройде траверсом вершини г. Клині і це буде більшою половиною загальної туристичної програми. Та попереду нас очікує ще багато цікавих та мальовничих об′єктів природи гірської місцевості. Дорогою через перевал Суха Росіч наблизимось до перевалу Ріжі, а далі до полонини, на якій відбудеться обід із мальовничим видом на Чорногірський масив - серце Українських Карпат. Перехід через вершину г.Ворохтянська 1325м.н.р.м. до полонини Діл. Саме на ній влаштуємо вечерю та ночівлю в наметах, щоб відпочивши вирушити далі .
4-й день


Сніданком, як зазвичай, розпочнемо заключний мандрівний день. Прогулянка на вершину г. Діл та полониною із захоплюючими видами гірської краси природньої величі. В долині річки Прута в обіймах гір розкинулась Ворохта, із якої власне і розпочалась наша подорож, тож по колу промандрувавши, ми повернемся до населеного пункту звідки все і починалось. Дорогою через г.Ребрович розпочинається спуск до смт.Ворохта, де ми пообідаємо. В центрі Ворохти, де поряд залізничний вокзал і автостанція, закінчення маршруту (до14:00). Прощаємось, щоб зустрітись знову...
Мова супроводу та проведення екскурсій

Українська

Як прийняти участь:

1. Необхідно заповнити попередню реєстрацію.

2. Надати детальну інформацію для оформлення страховки (ми самі з Вами

зв`яжемося).

3. Внести передоплату в розмірі 750 грн. не пізніше ніж за 20 днів до виїзду.

Передоплата повертається: повна – за 2 тижні до від′їзду, 50% – за тиждень,

після передоплата не повертається.

4. Внести решту суми можливо безпосередньо при прибутті на місце.

МІСЦЬ ТІЛЬКИ 15, так що поспішайте !!!