Поїздки

Арт-мандрівка "Чарівний парк Олександрія + творчість"

Тривалість

1 день

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

м Теремки


Арт-мандрівки - це поїздки в найкрасивіші надихаючі місця України за натхненням, відпочинком і зарядом душевних сил, і щоб цього досягти як найкраще на кожній поїздці ми будемо творити: малювати, ліпити, валяти з шерсті, робити сувеніри, створювати в різних стилях та техніках нове та цікаве! Звісно ж будуть і наші традиційні тематичні екскурсії від кращих гідів.
І наша мандрівка буде в парк Олександрія, що заховався на околиці старовинного міста Біла Церква, поруч із чарівною річкою Рось.Це одна із трьох перлин паркового мистецтва Украіни. У різні часи для отримання творчого натхнення, сюди навідувались найвидатніші творці: Шевченко, Пушкін, Міцкевич.

В цій поїздці вас очікує:

 • Оглядова екскурсія Білою Церквою
 • Відвідування легендарного Гостинного двору, єдиного діючого в Україні.
 • Дивовижний парк Олександрія. Прогулянка та екскурсія парком.
 • Арт-майстерня з малювання та створення мандали на галявині паркової перлини.
 • Обід в парковому ресторані зі стравами за рецептами графів Браницьких


  Докладніше про арт-майстерню:
  Ми доторкнемося до світу мистецтва з не всім знайомого боку - спробуємо різні види творчих матеріалів і відчуємо, як вони впливають на наш настрій, стан і самопочуття. Будемо використовувати гуаш, акварель, пастель масляну і пастель акварельний, акрил, лінери і маркери, олівці кольорові звичайні та акварельні. А ще спробуємо малювати ниточками і таким способом як "по-мокрому".  Всі емоції, які супроводжували вас протягом дня, ви зможете перенести на папір і зберегти надовго найкращі спогади. Під час створення своєї арт-роботи, ви не тільки надихнетеся на створення, а й відкриєте в собі нові ресурси,  дозволите своїй уяві зробити вас більш щасливим і налаштуєте себе на те, що ви самі творець свого життя.

  Потім разом з учасниками ми будемо створювати Мандалу, і в процесі кожен матиме можливість: гармонізувати свій стан, структурувати інформацію, отриману раніше, проаналізувати її важливість і актуальність на сьогоднішній день.

  Ввечері ми повернемось в Київ натхненні і відпочівши.

  У вартість поїздки включено: проїзд комфортабельним автобусом, оглядова екскурсія по місту , вхідний квиток в парк , екскурсія по парку, всі матеріали для арт-майстерні з малювання, супровід групи, робота художниці, арт-терапевта.

  Не включено: обід в кафе в Білій Церкві, особисті витрати, стрільба з луку в Гостинному дворі.
Інесса

07.10.2017 здійснила свою давню мрію і відвідала Арт-мандрівку до парку Олександрія- це поїздка в найкрасивіші надихаючі місця України за натхненням, відпочинком і зарядом душевних сил. Парк Олександрія, що заховався на околиці старовинного міста Біла Церква, поруч із чарівною річкою Рось. Погода в цей день стояла, чудова була настояща ЗОЛОТА ОСІНЬ. Екскурсію парком проводила чудовий гід Лариса. Було зрозуміло, що вона ДУЖЕ ЛЮБИТЬ І ЦІНУЄ свою роботу, та екскурсантів. Екскурсію містом проводив гід Артем, мені дуже сподобалось,але мені хотілось щоб було більше подорожньої інформації, ми проїзджали стародавні села і селища.День був дуже чудовий та насичений


Анна

Экскурсия очень насыщенная и интересная, но в парке Александрия очень мало времени (всего 1,5 часа)...