Поездки

Тараканівський форт і таємниці Волині


Тур «Тараканівський форт і таємниці Волині»

Друзі, Київський КОД запрошує Вас у захоплюючу подорож по стародавній Волині. Будемо шукати пригоди у Дубенському замку, розгадаємо таємницю Тараканівського форту і отримаємо задоволення від романтичної атмосфери природного дива України - Тунелю кохання.


Детальніше про місця зупинки туру:
Дубенський замок - зразок фортифікаційної архітектури XV-XVIII століть, в різний час він належав відомим шляхетним династіям України - князі Острозькі, Заславські, Любомирські, Барятинські, Сангушки. Кожен з них привніс твердині певний архітектурний вплив. Бурхлива історія замку відображена Миколою Гоголем. Скарби, напади татар і козаків, підземні ходи, озброєння замку, легендарна особа власника Дубно - київського воєводи князя Острозького і його дочки Катерини знайшли відображення  у всесвітньо відомій повісті класика - "Тарас Бульба". Атмосферу навколо замку наповнює справжній дух історії! Спогади про героїчні бої, світські інтриги і романтичні пригоди нікого з відвідувачів не залишать байдужим!


Тараканівський форт - справжній ексклюзив Волині, бетонно-земляне укріплення, виконане з застосуванням цегли і чавунних деталей, непомітно розмістилося в лісі в мальовничій місцевості на пагорбі над річкою Іква. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Це один із найбільших та найменш досліджених фортифікаційних комплексів України! Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. Колись цей похмурий велетень був монументальним військовим комплексом, що мав сім рівнів, з власною хлібопекарнею, церквою, моргом, пральнями та складом боєприпасів. Потрапити в нього можна було тільки через глибокі рови, які мали купу пасток. Тараканівський форт залишається містичним місцем. Секрети цього форту нам допоможе розкрити місцевий дослідник.


Тунель кохання - розташований у мальовничому містечку Клевань, де буквально кожен камінь дихає історією. Тунель являє собою унікальний феномен, що поєднує чудову роботу матінки природи з діяльністю людини. Пам`ятка розташована у лісовому масиві, утворений зарослями дерев, кущів, які сплелися між собою, і утворили дивовижний щільний тунель, розташований на ділянці діючої залізничної колії. Існує цікава прикмета: зустрівши в тунелі молодят, необхідно обов`язково з ними сфотографуватися, і тоді, вже в цьому році і ви станете під весільний вінець.


Рівне - пропонуємо оглядову екскурсію затишним містом заходу України. Ви дізнаєтеся про історію становлення 700-річного обласного центру, історичних персоналій, пов`язаних з ним і навіть про те, як свого часу Рівне стало столицею України.


У вартість туру входить:

проїзд автобусом в обидва кінці,

екскурсійний супровід по всьому маршруту.


Додатково оплачується:

Вхідні квитки(Дубенський замок, Тараканівський форт),

обід,

особисті витрати.


Для вдалого відпочинку КОД рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, парасольку, документ, що засвідчує особу.

Мова проведення екскурсії українська.


Таймінг *:

7:00 Виїзд з Києва м Житомирська збір у автоцентру Інфініті

9:30 (Зупинка в Casa de Campo - ресторан в с. Березівка, перекус 20 хв.)

11:30. Прибуття до міста Рівне.

12:00 + 15 хв. в Дубно. Оглядаємо замок. (1.5 години) (Обід в кафе, поруч із замком. +40 хв.)

14.00 Тараканів. Екскурсія + огляд 1 годину.

16.15 Клевань, тунель кохання. Фотосесія - 1 година. Якщо буде світло і час - огляд замку і костелу в Клевані + 45 хв

17.45 Рівне. Невелика оглядова екскурсія по центру + гідропарк і бункер рейхскомісара Еріка Коха. (1 година).

18.45 Виїзд з Рівного (зупинка на півдорозі до Києва для розминки і перекусити - 15 хв.)

23.00 Ми у Києві м. Житомирська.

* Час вказаний орієнтовно.