Дитячі екскурсії

Освітній курс для підлітків ЯОбираю

Контактний телефон 

+380933686917

Місце зустрічі:

вул.Кудряшова,14Б, ЕРАМ Systems


А ти здатен змінити світ?

IChoose - це ексклюзивний спеціалізований курс для старшокласників для самовизначення у житті та розвитку підприємницьких навичок, необхідних у сучасному світі.

Цієї весни стартує 6-а хвиля освітнього курсу IChoose, в рамках якого ти зможеш реалізувати власний проект та отримати незабутній досвід.

За сім тижнів активної роботи та навчання учасники розроблять власну бізнес-ідею та втілять її у життя за підтримки наших тренерів, навчаться складати бізнес-план, презентувати та продавати, працювати з медіа-каналами та багато іншого. У програму включені тренінги з життєвого планування, профорієнтації, та заняття з англійської мови з носіями мови з акцентом на розмовну практику.

IChoose - це унікальна можливість для старшокласника відчути на собі, як воно:
- придумати та реалізувати власну ідею/проект, пройти всі випробування на шляху та отримати нові навички;
- працювати в команді однодумців, проактивних та запальних підлітків, які в майбутньому стануть тобі друзями ба навіть партнерами;
- вчитися у майстрів своєї справи, які вже реалізують найцікавіші ідеї і отримують за це привабливий дохід;
- спілкуватися з іноземцями на різні теми, досліджувати життя закордоном з перших вуст, втілювати їх досвід у своїй країні;
- вирішувати самостійно, чого ти прагнеш та як досягти своєї мети.

Протягом всього проекту щотижня учасники будуть слухати лекції, приймати участь у майстер-класах та вокршопах з різних тем: маркетинг, фінанси, самопрезентація, соціальні медіа, фандрейзинг, кризис-менеджмент, профорієнтації. Щотижня учасники відвідуватимуть заняття з англійскьої мови з native-speakers, під час яких можливо дуже круто апгрейднути свій рівень володіння мовою та подолати «мовний бар`єр».

По завершенню курсу старшокласник матиме неабияке портфоліо: власний реалізований проект, розуміння проектного менеджменту, лідерські якості, набір важливих soft-skills, досвід командної роботи та власне комьюніті проактивних і цікавих людей.
Цікаві актівіті та можливості для подальшого розвитку, участі у закордонних проектах, стажування в крутих компаніях (задля кращого орієнтування у майбутній професії) - додаються:)

IChoose - відкрита платформа для саморозвитку, спілкування та креативності. Обирай з нами!
 
Дати курсу: 19.03 – 28.04.2017.

Заняття проходитимуть щонеділі в офісах нашого партнера, компанії EPAM Systems, за адресою Кудряшова 14б.

Реєстрація на нашому сайті або на сайті курсу: http://ichoose.com.ua/ukr/.