Детские экскурсии

Екскурсія-експеримент для підлітків "Що приховує темрява?"

Проводит:

 Ірина Гаврилюк

Продолжительность

3-3,5 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

біля пам`ятника Богдану Хмельницькому на Софійській площі


Ми звикли сприймати місто у звичному форматі, уважно (або не дуже) роздивляючись цікаві місця. А що, якщо спробувати на певний час відключити зір? Чи зможемо ми рухатися, подорожувати або робити щоденні справи у цілковитій темряві? І як мандрують (чи мандрують взагалі) незрячі люди? Чи пристосований Київ для їх потреб? 
 
На всі ці питання ми й спробуємо відповісти під час нашої екскурсії-експерименту. Перша  її частина буде проходити на вулицях Києва, а  друга частина- в приміщенні музею у темряві. 
 
Під час прогулянки містом, в деяких місцях, ми будемо рухатися по парам: «поводир»- «незрячий», пробувати прочитати спеціальний шрифт для незрячих людей, а також відчути навпомацки різні пам’ятки,  що є в Києві. Крім того, діти дізнаються історії з життя цікавих особистостей, що жили у Києві та робили це місто краще.
 
В музеї  діти, у супроводі незрячого гіда, в цілковитій темряві будуть проходити різні кімнати, в яких відтворені місця з повсякденного життя та спробують виконати найпростіші дії не використовуючи зір.
 
Під час нашої мандрівки ви дізнаєтеся:
  • як читають написи незрячі люди;
  • що заховано на пам’ятнику Ярославу Мудрому;
  • як і де жив київський «добрий доктор»;
  • хто був винахідником гелікоптера і де він мешкав;
  • де в місті знаходяться перила, що повчають людей, як треба жити  та багато іншого…..
 
Увага!  На екскурсії підлітки  будуть заходити у зовсім темні приміщення, тому ця екскурсія не підходить для тих дітей, які бояться темряви!
 
Під час подорожі містом використовується пов’язка для очей(особиста або надана гідом). 
 
Екскурсія-експеримент розрахована на  дітей віком від 10 до 15 років.
 
1 дорослий супроводжуючий- безкоштовно. Кожен наступний дорослий 150/130 гривень.
 
Для батьків, що бажають брати участь в експерименті разом з дітьми ( подорож у пов’язці+відвідування музею) -повна вартість квитка 350/330грн. та обов’язкова реєстрація із зазначенням інформації про це.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Ірина Гаврилюк

Олеся Слободяник

Проводил Ірина Гаврилюк

Провели чудово час на екскурсії із пані Іриною «Що приховує темрява?». Екскурсія складалася із двох частин. Спочатку ми прогулялися по вулицям Києва і дізналися цікаві факти не тільки про архітектуру міста, а й як можуть орієнтуватися в житті незрячі люди. Ти ніколи не задумуєшся про буденні речі, які робляться легко і просто, але незрячим людям потрібно прикладати набагато більше зусиль для їх виконання. Потім ми відвідали дуже атмосферний музей у темряві `Третя після опівночі`. Дуже рекомендую даний захід для розширення своїх горизонтів і отримання унікального досвіду.


Людмила

Проводил Ірина Гаврилюк

Чудова екскурсія як для дорослих, та і для підлітків. Допомогає встановити довіру між поколіннями, адже рухатись з зав`язаними очима не так просто. Багато історичних фактів та відчуття з міра людей, що не бачать органічно переплетаються між собою. Екскурсовод Ірина із зіхопленням та знанням своєї справи проводить захід. Бонусом є відвідування музею. Дякую за гарно проведений час.