Детские экскурсии

Ночь в музее. Детская экскурсия-спектакль!

Продолжительность

1 - 1,5 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

возле входа в музей истории Украины - ул. Владимирская 2


Київський КОД запрошує вас на театралізовану екскурсію в музей Історії України!

Увечері в музеї Історії України починають відбуватися справжні дива!

Експонати музею оживають, вони ходять, розмовляють і навіть можуть повідати свою історію самі! Кажуть, що всьому виною давнє місце сили під фундаментом музею, колись там стояло найдревніше в Києві язичницьке капище! Саме під його магічною дією персонажі оживають.

Ночь в музее детская экскурсия.

Екскурсія супроводжується спеціальною музикою і освітленням. Під час дійства глядачі побачать і почують історичних персонажів, зможуть поласувати їх частуваннями, приміряти шолом часів Київської Русі, плащ та жіночий головний убор з прикрасами. Після екскурсії бажаючі зможуть сфотографуватися з історичними персонажами!

Розповідь екскурсовода про історію України починається з первісної людини і закінчується періодом Княжої Русі. В ході екскурсії -спектакля з`являються персонажі минулих часів у відповідних своєму часу костюмах: первісна людина, трипільська жінка, мешканка стародавньої Ольвії, Скіфянка, Баба Яга, княжа дочка Предслава або мешканка стародавнього Києва Людямила.

Ночь в музее детская экскурсия. Скифянка Ночь в музее детская экскурсия. Жительница Ольвии Ночь в музее детская экскурсия. Баба яга и Симаргл. Ночь в музее детская экскурсия. Жительница древнего Киева Людамила

Вартість:
Дорослі - 100 грн
Діти (до15 років) і учасники КОД - 80 грн
Сімейний квиток 2 батьків + 2 дитини - 300 грн (економія 60 грн)

Екскурсія розрахована на дітей 7 - 13 років з батьками.

Екскурсія проводиться українською мовою.
Для окремої групи можливо організувати екскурсію іншими мовами.
Анна

дітям дуже сподобалась екскурсія. що казати про дітей, коли дорослі слідкували за сюжемом з неабиякою цікавістю.скажу відверто - це одна з найкращих екскурсій, які доводилось відвідувати. організатори великі митці - створили продукти і виклались на всі 200%


Ирина

2взр.+2дет.