Лекції

Музичний вечір під старим горіхом

Проводить:

 Сергей Лазо

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Початок у

19:00

Місце зустрічі:

Контрактовая площадь, 7, вход в арку с ул.Фроловской(между №1 и №3)


"Серед спеки підуть дощі, 
Серед ночі – яскравий день 
І відлуння твоєї душі – 
Лише спомин моїх пісень." 
 
Затишний дворик історичної садиби на Подолі, де все навколо дихає історією, великий тінистий горіх, вечірня прохолода, магія київських сутінок, голос, гітара - все наживо, і, як завжди, неперевершено! 
 
На вас чекає творчий вечір з відомим поетом, композитором, співаком, якому аплодували зали Києва, Нью-Йорку, Торонто, Барселони та Верони - Сергієм Лазо.  
 
Саме він є автором надзвичайних пісень, котрі кожен з нас неодноразово наспівував: «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені», «Афіни-Київ-Істанбул», «Вперше», «Не йди». Серед виконавців його творів - Таїсія Повалій, Віктор Павлик, Гайтана, «С. К.А.Й» 
 
Сергій Лазо - поет, чиї твори глибоко западають у душу, викликають особисті спогади та не залишають байдужим. 
 
Автор зможе поділитися своїм відчуттям світу, розказати, як він створює такі шедеври, що зрозумілі і дотичні до багатьох слухачів. Часом здається, що пісня написана наче про тебе і твої особисті почуття.
 
Тепла, невимушена атмосфера квартирника гарантована, ми будемо спілкуватися про любов, натхнення та творчі кризи. Як народжуються тексти і як цей світ говорить з нами і через: нас треба лише його вміти почути. 
 
А спеціальним гостем на цьому вечорі буде чарівна та яскрава Наталія Сумська - Народна артистка України та лауреат Шевченківської премії! 
 
Чекаємо вас на надзичайному теплому вечері, де ви зможете відпочити душею, наповнитись творчими силами, відчути як вирують і надихають вас глибокі почуття!ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Сергей Лазо

Мирослава

Проводив Сергей Лазо

Неймовірний вечір! Дякуємо Пані Олені за створення душевної і затишної атмосфери! Прекрасні, талановиті, щирі Сергій Лазо, Наталія Сумська! Так цікаво вас слухати, милуватися вами! Дуже раді з мамою, що були з вами! Насолоджуємося читанням віршів, прози Сергія! Дуже красиві, глибокі твори! Дякуємо КОДу!!!! Ви - супер!


Елена

Проводив Сергей Лазо

Чудесный вечер! Завораживающая атмосфера! Все хлопоты дня остались позади, как рукой сняло усталость, чувствуешь себя легко, непринужденно, возвышенно!И очень трепетно, боишься что-то упустить! Герои вечера Сергей Лазо и Наталья Сумская необычайно талантливы и уникальны и они не где-то далеко на сцене, а рядом близко, просто общаются, замечательно поют, рассказывают истории из жизни! После такого вечера получаешь мощнейший заряд бодрости и ещё раз убеждаешься, что в жизни может быть много моментов неожиданно прекрасных! Отдельная благодарность пани Елене, которая, как всегда все организовала на высшем уровне, на крыльях эмоций унесла 30 человек!