Лекції

Лекція: "Містика української хати"

Проводить:

 Роман Савчук, этнолог

Контактний телефон 

0974463158

Місце зустрічі:

Контрактовая площадь, 7, вход в арку с ул.Фроловской(между №1 и №3)


Хата – це не просто будівля, в якій проживає родина. Це святе місце.
В її інтер'єрі і на всьому внутрішньому просторі відбиваються всі численні українські традиції, символи, життєви правила, звичаї та обряди.
І хоча написано про про біленьку красуню, що, зазвичай, ховається в вишневому, або яблуневому садочку, досить багато,  та кожна відповідь породжує нові питання…
  • Що мусить бути в хаті обов'язково, а чого не повинно бути?
  • Яке містичне та духовне значення має кожна частина хати?
  • Чому дерево не горить, каміння не тоне, а глина не пропускає воду?
  • Чи доречно використовувати старі правила в нові часи?
  • Які секрети мали майстри по обробці деревини?
 
Ось далеко не весь перелік питань,  яких торкнеться на своїй лекції Роман Савчук, український філолог та етнолог!
 
ВАЖЛИВО!
 
Вартість участі при оплаті попередньо 140 грн (онлайн під час реєстрації).
Вартість участі при оплаті безпосередньо перед лекцією 180 грн або 160 грн, якщо у вас є картка КОД.
 
У день лекції оплата не повертається і на інші лекції не переноситься.
За винятком тих випадків, коли лекція скасовується або переноситься з вини організаторів.
 
       
      ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Роман Савчук, этнолог

Наталія

Проводив Роман Савчук, этнолог

Пан Роман Савчук став для мене мабуть найцікавішим лектором Київського КОДу, який вразив глибинним знанням матеріалу, чудовою розповіддю та широкою палітрою знань! Звичайно, Київький КОД запрошує тільки гарних лекторів, але щоб так невимушено, без поспіху, але так вміло і професійно торкнутися струн душі, це може тільки МАЙСТЕР! Щиро вдячна і з нетерпінням чекаю нових зустрічей!!!


Надія

Проводив Роман Савчук, этнолог

Це мій Київ сьогодні і сьогодні з Киевский КОД дуже цікава зустріч з Романом Савчуком, українським етнологом і філологом, людиною з настільки багатогранною обізнаністю давніх звичаїв і містичних традицій, що ніхто й не чекав такої захоплюючої розповіді!!!


Александра

Проводив Роман Савчук, этнолог

Інтуітивно відчувала, що лекцію варто відвідати. І хоча обставини розхитували ситуацію в різні боки - містика перемогла ) Пан Роман - надзвичайно ерудована особа, не тільки в українській тематиці, а й багатьохінших традиціях сходу. Інформація подається у легкій невимушеній атмосфері з достатньої кількістью гумору, щоб впродовж двох годин навіть і не звернути уваги на час! Дякуємо!


Надiя

Проводив Роман Савчук, этнолог

Позвольте поделиться впечатлением и эмоциями.Вчера в Киевском КОДе проходила лекция Романа Савчука ` Мистика украинской хаты`. Сказать ,что аудитория была настолько поглащена,увлечена,восхищена ,удивлена интересной подачей материала и глубиной знаний лектора,ничего не сказать! Два часа лекции полетели,как 5 минут . У всех оставалось желание продолжить! Надеюсь за этой лекцией последуют следующие.Отдельно хочется отметить чистоту и красоту украинского языка пана Романа.Благодарю организаторов и лектора ! Жду анонсов)


Леся Сандул

Проводив Роман Савчук, этнолог

Ось і минув іще один чудовий вечір з Київським КОДом.. Хочеться написати багато приємних слів пану Богдану. Людина, яка знає і любить свою справу! Цінності, які передавалися із покоління в покоління, віра, культура, звичаї та обряди.. прекрасною українською мовою.. час промайнув непомітно... а хотілося слухати іще і іще...