Лекції

Онлайн "Назад в своє минуле"

Проводить:

 Алла Тихановская

Тривалість

2-2,5 часа

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

Не виходячи з дому


Пропоную вам цікавий екскурс «Назад в своє минуле». Ми любимо вивчати минуле своєї країни, свого улюбленого міста, відомих людей, а чи знаємо ми своє минуле? Чи знаємо ми своїх пра-пра-пра-дідусів і пра-пра-пра-бабусь?
 
Багато з нас шкодують про те, що так мало розпитували своїх бабусь і дідусів про їх життя. Адже коли людина знає про своїх предків - вони як його коріння допомагають йому міцніше стояти на ногах і утримувати гілочки нових поколінь. 
 
Більшість людей не здогадуються, що можливо знайти своїх предків до 6-8 коліна навіть не відриваючись від улюбленого дивана та комп'ютера. Ви, звичайно, можете перекласти пошуки на чужі плечі, звернувшись до фахівців. Але навіщо ж позбавляти себе радості відкриття, тривоги очікувань, знань історії своєї сім'ї, які ви придбаєте, самостійно займаючись пошуком?
 
 Ви, як справжній слідчий, можете розплутувати клубок поколінь тим самим примножувати свої знання. Адже не дарма генеалогію називають - інтелектуальним хобі. Ви можете стати Хранителем свого Роду і бути єдиним в родині, яка знає правду про предків.
 
Ви нарешті вирішили побудувати своє родинне дерево? Приходьте, і я поділюся з вами своїм власним досвідом і навчу вас:
 • з чого треба починати свої пошуки, де і як шукати своїх предків;
 • що цікавого можна дізнатися з старих фото;
 • які програми допоможуть побудувати Ваше родове дерево;
 • які бувають архіви і що які документи вони зберігають в своїх сховищах;
 • як правильно читати метричні книги, сповідальні розписи, ревізійний казки та інші документи, в яких може бути інформація про предків;
 • як знайти інформацію про репресованих родичів та отримати копію особової справи з архіву СБУ;
 • де знайти інформацію про участь предків у війнах та дізнатися деталі про їх подвиги;
 • як шукати родичів які іммігрували;
 і ще багато багато цікавого…. 
 
Ви отримаєте список з 60 інтернет ресурсів та сайтів, які допоможуть Вам в пошуках.
 
Ми розглянемо незвичайні методи пошуку і дізнаємося що таке ДНК-генеалогія. Як містика допомагає в пошуках і як мормони допоможуть вам в пошуках ваших коренів.
Запевняю Вас, як тільки Ви почнете досліджувати свій родовід Ви дізнаєтесь багато цікавого і досить невідомого і інформація піде до Вас з різних місць і відчуєте підтримку своїх предків. А саме головне я  готова супроводжувати Вас далі по захоплюючому шляху досліджень свого коріння. На жаль немає нічого вічного і у бажаючих знайти своє коріння є не так багато часу, щоб встигнути доторкнутися до своєї сімейної історії.
 
 Наші предки заслуговують, щоб їх знали та пам’ятали,
 бо дякуючи їм ми з вами є на цьому світі.
 
Алла Тіхановська – популяризую генеалогію, шукаю та консультую. Перші родові дерева будувала ще в дитинстві по розповідям бабусь. Вже більше 7 років в архівах шукаю документальне підтвердження.  
 
Результати ще незакінчених власних пошуків:
 1. Родове дерево по батькові 8 поколінь - 973 чоловік.
 2. Родове дерево по мамі - 8 поколінь - 536 чоловік .
 3. Знайшла родичів в Уфі, про яких нічого не було відомо з 1900 років.
 
 Влітку 2016 ділилася своїм досвідом з радіослухачами «Голосу Києва».


ВАЖЛИВО!
 

На цей захід оплата вноситься онлайн. 

 

ОБОВ'ЯЗКОВО вказувайте пошту, посилання на віртуальну екскурсію надійде на неї. Ми надішлемо посилання за годину до початку заходу. 

 

 

Якщо ви не отримали посилання напишіть нам на kievcode@ukr.net і ми продублюємо листа!ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Алла Тихановская

Ольга

Проводив Алла Тихановская

Дуже змістовна, цікава та корисна лекція. 2.5 години пролетіли на одному подиху, насичені практичними порадами та прикладами. Алла Тихановська вміє надихнути на пошук свого коріння. Щиро вдячна!


Галина

Проводив Алла Тихановская

Елена, здравствуйте. Я тоже начала составлять родовое дерево. К сожалению, начала поздно. Тех, кто мог что-то рассказать уже нет. О моих предках очень мала информации. Буду Вам признательна за информацию о том как проводить поиск.


Олена Родіонова

Проводив Алла Тихановская

Мені дуже сподобалась лекція, Алла надихнула мене на пошуки та наочно продемонструвала, що є шляхи! Крім того, після лекції я зрозуміла систему, за якою проводити пошук та як зберігати інформацію. За один лише день після лекції я знайшла нагороди мого дяді. Дякую!


Татьяна

Проводив Алла Тихановская

Очень интересная и познавательная лекция была, осталось теперь всем этим воспользоваться) Спасибо


Ольга

Проводив Алла Тихановская

Благодарю Аллу Тихановскую за замечательную лекцию ` Назад в свое прошлое`. Получила ответы на многие свои вопросы, теперь осталось только действовать. Спасибо Алле за то, что она вдохновляет на поиски корней своего рода. Очень важно знать своих предков до 7-го колена, тогда ты сможешь многое понять в своей жизни, и твой род будет тебя защищать. Алла, Вы делаете очень полезное дело, да еще с таким энтузиазмом, что хочется с Вами общаться и дальше!