Екскурсії по Києву

Экскурсия Киевский Иордан

Проводить:

 Дмитрий Идрисов

Тривалість

1-1,5 часа

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

м.Тараса Шевченко, выход к ул.Оленовской


В старину Киев называли Вторым Иерусалимом. Был в Киеве и свой Иордан. Говорили, что его воды удивительным образом соединены с водами священной палестинской реки. На северной окраине Подола существовал Иорданский монастырь, с источником чистейшей воды.
 
До сих пор одно из киевских озёр называется Иорданским, а вдоль него проходит одноимённая улица. 
 
 
Посетив нашу экскурсию, Вы побываете на территории Николо-Иорданского монастыря с храмом святого Николая Иорданского и источником, а также узнаете: 
 
  • почему в старину киевляне так ценили фонтан Самсон; 
  • как один киевлянин нашёл потерянную в Иордане чашу; 
  • вода из какого киевского водоёма считалась святой;
  • где в Киеве находилась Иорданская долина.  
    
 
Встреча группы: станция метро «Тараса Шевченка».
 
Продолжительность экскурсии: 1-1,5 часа.ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Дмитрий Идрисов

Оксана

Проводив Дмитрий Идрисов

Дуже гарна екскурсія. На свій сором, навіть не уявляла, що існує таке фантастичне місце. Традиційно вразили енциклопедійні знання пана Дмитра, та вміння ненав*язливо і захоплююче подати матеріал. Дуже подобається те, що пан Дмитро завжди намагається вичерпно відповісти на поставленні питання, що робить екскурсію ще більш цікавою. Як на мій погляд, не погано було б в анонсі закцентувати увагу на те, що в монастирі існує працююча крита купель. Поскільки екскурся закінчується саме біля цієї купелі, може будуть бажаючі скористатися нагодою залишитися на де-який час, та скорстатися нагодою окунутися в джерельну воду (вихідні відкрита з 12 до 16, безкоштовно, при собі мати рушник, змінну білизну, довгу сорочку; зручні роздягальні, дуже чисто и охайно, поперемінно заходять жіночі і чоловічі групи). Окрема, величезана подяка, за врахування погодних умов і проведення екскурсії в `зимовому` форматі- і прогулялися непогано, і не замерзли.


наталия

Проводив Дмитрий Идрисов

Экскурсия очень понравилась! Чудесно когда экскурсоводу интересно то о чем рассказывает, а не просто изложение материала. Спасибо Дмитрию за интересный рассказ, захотелось еще раз приехать в это место! Фото постараюсь сделать в следующий раз, мне было не до фото, и не до селфи - я слушала экскурсию!)