Екскурсії по Києву

Екскурсія "Графіті Софії Київської"

Проводить:

 Вячеслав Корниенко

Тривалість

1,5 часа

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

біля кас Софіі

Дати: 07.08.2021 11:00

Чи знаєте ви, що на стінах нашої прекрасної Софії Київської крізь століття збереглися не тільки фрески та мозаїки, створені майстрами своєї справи, а і не менш важливі пам'ятки історії, залишені простими смертними. Славетні графіті Київської Софії: "Тут були Оля та Іван" часів Київської Русі" – найінтимніші та найсокровенніші записи, що дійшли до нас. Адже вони від людей, про людей і для Бога.

В цих написах зашифровано або відкрито написано простими людьми найлюдяніше на світі: емоції, переживання, страждання, благословення та прокльони - ціле життя поколінь, викарбуване на стінах, розказане не "на показ", як фреска чи то мозаїка.

Сьогодні ми маємо можливість бачити ці настінні монологи чи навіть діалоги. Нам пощастило мати знайомство із нашим сучасником-науковцем, що розшифрував близько 7 тисяч таких написів.

Ми запрошуємо вас на потаємну авторську екскурсію по буденності Київської Русі. Це ексклюзивна екскурсія від доктора історичних наук, заступника генерального директора з наукової роботи Національного заповідника “Софія Київська”, автора одинадцяти наукових монографій та майже двохсот статей – В’ячеслава Корнієнко. 

Під час екскурсії ви зможете потрапити у такі місця старовинного собору, які зазвичай закриті для відвідувачів: в Південну Вежу та в Мазепинську капеллу.

 

Участь в екскурсії за умови передоплати. Реквізити будуть повідомлені після реєстрації.

Вартість для дітей до 12 років за КОД ціною.Проводить:  Вячеслав Корниенко

Екскурсія українською мовою

Вартість:  480

Тривалість  1,5 часа

Місце зустрічі:  біля кас Софіі

Залишилося місць: Запис закрито.

Записалися: Оксана Вітченко (2), Лилия Авдеева (2), Юлія Лукьяненко (2), Елена Каун (1), Евгения Фещук (2), Виктория Малащук (1), Юлия Нечаева (2), Павел Якунов (1), Татьяна Добровольская (2)


ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Вячеслав Корниенко

Олена

Проводив Вячеслав Корниенко

Величезна щира вдячність В`ячеславу Корнієнко за його працю, завдяки якій ми змогли почути і побачити унікальні факти історії Софії Київської, які живуть на її стінах вже тисячу років! Це неймовірні, незабутні враження та суцільний захват!!!


Анна

Проводив Вячеслав Корниенко

«Я п`яна від радощі бачити вас, Пане В‘ячеслав!» :) і із задоволенням обов`язково ще раз буду рада відвідати єкскурсію із вашою участю. Дві години унікальної, цікавої інформації, знайомство з найцікавішими з 7000 графіті ХІ-ХІХ століть, приємний бонус - це все незабутні враження та досвід, що надихає! Щиро дякую!


Александра

Проводив Вячеслав Корниенко

Хорошая экскурсия, рекомендую!


Лада

Проводив Вячеслав Корниенко

Щира подяка за екскурсію 29.02.20.В`ячеславу Корнієнку! Дуже сподобалась простота та лаконічність викладу матеріалу,нічого лишнього, і в той же час було дуже цікаво і інформативно!В кінці екскурсії В`ячеслав терпляче відповів на всі запитання, незважаючи на час. За що йому окрема дяка!


Юрій

Проводив Вячеслав Корниенко

Дякую за екскурсію `Графіті Софії Київської` КОДу і особисто В`ячеславу Корнієнку. Розповідь була дуже цінною тим, що проводив її не просто екскурсовод, а науковець! І ще і закоханий у свою справу! Той рідкісний випадок, коли на всі твої питання, щодо предмету екскурсії можна отримати відповіді від першоджерела. Окрема подяка за проведення екскурсії українською мовою.