Экскурсии по Киеву

Прогулянка на яхті по Дніпру

Проводит:

 Наталья Горбачева

Продолжительность

2 години

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Міський Крейсерський Яхт Клуб (Дніпровська набережна, 12А)


Запрошуємо вас на дуже незвичайну екскурсію - на вітрильній яхті по Дніпру!


О, це дійсно схоже на мрію, 2 години прогулянки на вітрильній яхті під лагідним промінням вечірнього сонця.
 

А ще наш сміливий капітан дасть вам можливість особисто покерувати яхтою!


За дві години прогулянки ви дізнаєтесь історію створення Київського яхт-клубу і легенди про Дніпро, загорнувшись у теплий плед  і спостерігаючи захід Сонця! А ще ми відчуємо себе справжніми піратами тому, що куштувати ми будеме не що їнше як ром!
Дозвольте собі побути вечір щасливими!

Корисним буде подбати про:

– одяг, що не продуває;
– зручне взуття (
без підборів).


Ми завжди раді вашим пухнастим друзям на наших пішохідних екскурсіях, але в цю подорож їх запросити не можемо (навіть якщо дуже виховані, навіть якщо дуже маленькі, навіть якщо подорожують з вами завжди). Дякуємо за розуміння!

Задля ваших безпеки і комфорту вік участі 12+.

Як доїхати:

Маршрутка 535 яка курсує між м.Лівобережна і м.Бориспільська. Зупинка називається "Міський центр Надання адмінпослуг", орієнтир заправка Socar поруч з Новус. Навпроти заправки на паркані покажчик: Міський крейсерський яхт-клуб.

 

ВАЖЛИВО:

1. Взуття має бути без підборів!

2. Зустріч без запізненнь, прохід через охоронний пункт, а тому всі хто запізнюються не мають потім можливості приєднатись(без компенсації передоплати).

Штраф, який нараховується за затримку виходу яхти, компенсується за рахунок того, хто запізнився! Сума від 500 гривень.

3. Яхта є вітрильно-моторною. В один бік ми йдемо під вітрилами, а повертаємось на моторі.

4. Для великих компаній, днів народження, корпоративів необхідне бронювання окремої дати!

 

Для того, щоб поїхати, необхідно внести передоплату в розмірі 200 грн / учасник (реквізити будуть повідомлені додатково) і обов`язково повідомити нам про платіж на один з номерів 063 923 82 23; 098 609 3352.


Передоплата, внесена за поїздку, ПОВЕРТАЄТЬСЯ:

– якщо ви повідомили про відмову від поїздки не більще ніж за 5 днів (включно) до заходу в розмірі 100%;
– якщо ви повідомили про відмову від поїздки менше ніж за 5 днів до заходу в розмірі 50%.

За день до заходу передоплата не повертається.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Наталья Горбачева

Татьяна

Проводил Наталья Горбачева

Были на экскурсии `Прогулка на яхте по Днепру`. Нам очень понравилось! Виды на Киев потрясающие. Был сильный ветер и первую часть маршрута мы шли полным курсом под парусом вверх по Днепру. Наталья Горбачева рассказывала истории про скифов и казаков, учила вязать морские узлы, рассказывала про регату. После жаркого вечера в Киеве на яхте бы ло очень приятно: ветер, заходящее солнце, приятная компания. `Корабль - это свобода` (с). На обратном пути сначала лавировали, потом шли без паруса. Пили шампанское, фотографировались. Когда подходили к причалу, внутри была удивительная тишина и легкость. И было немного грустно, что экскурсия закончилась.


Валерия

Проводил Наталья Горбачева

Огромное спасибо КиевКОДу за замечательную идею! Вечер 18.08 получился незабываемым. Да, были нюансы с ожиданием опаздывающих, но внушает оптимизм редактирование описания экскурсии - что празднования ДР и корпоративов должны обсуждаться отдельно и за опоздание будут штрафовать. Тем, кто хотел слушать и был настроен на экскурсию, Наталью было слышно прекрасно. Рассказ был интересный. Вопросов к организации никаких. Вывод лично для себя, хотя вы и так это учли - не участвовать, когда во время экскурсии отмечается чей-то ДР, т.к. всё-таки девочки-гости общались довольно ощутимо. Хотя и это совершенно не испортило моего впечатления от приятного путешествия. Прекрасный Днепр, виды, мосты, огни, харизматичная Наталья, прохлада в эту дикую жару - да всё было замечательно!


Елена Елена

Проводил Наталья Горбачева

Я очень благодарна Наталье и Киевскому КОДу за великолепный летний вечер. В этой экскурсии хороша и идея, и реализация и экскурсовод. В рассказе Натальи всего в меру - и эмоций, и информативности. Атмосфера на борту, благодаря ей, очень теплая и доброжелательная. И, конечно, Киев с воды - прекрасен по-новому. Днепр, парус, прекрасный экскурсовод, приятная группа... Вечер удался!


Мария

Проводил Наталья Горбачева

Отличная экскурсия, прекрасный экскурсовод и приятная атмосфера легкости и романтики. Рекомендую всем без исключения, ребята реально очень стараются:)


Georgiy

Проводил Наталья Горбачева

Отличная экскурсия, атмосфера непринуждённая. Шикарные виды на город в лучах закатного солнца, а также возможность поуправлять яхтой.