Безкоштовні заходи

Екскурсія в Музей на Поштовій

Тривалість

1,5 години

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

м. Почтова площа, зліва від церкви Різдва Христового, біля паркану із зображенням Оранти

19.08/19:00
ЗАПИСАТИСЯ
Дати: 19.08.2022 19:00, 24.08.2022 19:00, 26.08.2022 19:00

Поштова площа. Чи багато ви знаєте про цю відому площу Києва? Зовні вона наповнена сучасним життям. Але, зазирнувши під неї, ви потрапите у справжню машину часу – на територію середньовічного припортового кварталу! У місце, де підсвідомість відчуває той самий зв'язок між сучасністю та 11 століттям, часами коли по Дніпру ходили давньоруські лодії, а всіх подорожніх зустрічала незвична садиба з митницею, майстернею з виготовлення скла, узвозом, який з'єднував Києво-Поділ і Верхнє Місто ! 
 
Так, мова йде про славетний археологічний громадський музей на Поштовій площі, існування якого команда волонтерів  Річкової Брами Києва забезпечує кожного дня.
 
Музей на Поштовій площі — місце, де можна торкнутися історії й усвідомити своє справжнє коріння. Тут можна дізнатися справжню історію про цю місцину і значення Києва на протязі багатьох століть, відкрити несподівані ракурси ніби загальновідомих фактів. У цьому місці зобов'язаний побути кожен свідомий громадянин України, адже лише знаючи свою історію, можна впевнено крокувати у майбутнє. Тож до зустрічі!
 
 
Просимо вас врахувати, що відвідування пам'ятки археології національного значення "Ділянка прибережного міського кварталу середньовічного Києва" розпочинається після проходження інструктажу з техніки безпеки. Відвідувачів просимо не забувати одягати маски, зручне взуття.
 
 
Всі екскурсії безкоштовні. Вітаються благодійні внески. 
 
Вхід на локацію Музею знаходиться навпроти фунікулеру, поряд із входом до Церкви Різдва Христового.Екскурсія українською мовою

Вартість:  вільна  
КОД ціна: вільна 

Тривалість  1,5 години

Місце зустрічі:  м. Почтова площа, зліва від церкви Різдва Христового, біля паркану із зображенням Оранти

Залишилося місць: Запис закрито.

Записалися: Валерий Шансон (2), Марія Шевчук (2), Олена  Сапліна (2), Тетяна Осика (2), Татьяна Донгузашвили (1), Олена Мерзлюк (2), Тетяна Ананко (1), Жанна Бузина (2), Антоніна Богінська (4), Світлана Барська (1), Вікторія  Остапчук (1)


Екскурсія українською мовою

Вартість:  вільна  
КОД ціна: вільна 

Тривалість  1,5 години

Місце зустрічі:  м. Почтова площа, зліва від церкви Різдва Христового, біля паркану із зображенням Оранти

Залишилося місць: 20 з 20


Екскурсія українською мовою

Вартість:  вільна  
КОД ціна: вільна 

Тривалість  1,5 години

Місце зустрічі:  м. Почтова площа, зліва від церкви Різдва Христового, біля паркану із зображенням Оранти

Залишилося місць: 17 з 20

Записалися: Надія Білик (3)Ольга

Щиро дякуємо за цікаву і пізнавальну екскурсію! Дякуємо за вашу позицію що до збереження історичної спадщини! Я вперше побувала на місці археологічних розкопок, це було захоплююче!


Геннадій

Большое спасибо Ольге Рутковськой за увлекательную экскурсию по Почтовой пл. Ощущение - как будто машина времени перенесла меня из мира бетона и неона на землю моих предков. Спасибо еще раз за ваше упорство и борьбу в сохранении того, чего нельзя потерять. Прейду еще раз с друзьями. Удачи! Успехов!


Василь

Справді машина часу! Сюди варто приходити знову. Праця волонтерів гідна великої пошани.


Роман

Экскурсия высокопрофессиональная, содержательная и интересная. Очень необычно, интерпретация захватывающая своим интерьером и дизайном помещения, которое является объектом раскопок. Держитесь и берегите наше достояние. Большое спасибо!


Тетяна

Цікава і пізнавальна екскурсія! - не дарма проведений час! Дуже сподобалась! Вже раджу всім знайомим! Окрема подяка екскурсоводу! Велику справу робите. Сил, Вам, і натхнення!!!