Бесплатные мероприятия

Таємниці Київського Хогвартсу (КПІ)

Проводит:

 Артем Мосийчук

Продолжительность

2,5 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Стела загиблим і ветеранам ВОВ, біля входу в парк КПІ. м Політехнічний інститут


Київський політехнічний інститут"-як багато в цих словах. Найбільший український ВНЗ, один з найстаріших. А які прізвища з ним пов`язані- Мендєлєєв, Корольов, Патон, Люльєв... Та і просто це чудове місто у місті, в обрамлені прекрасного парку і величної архітектури... В ході екскурсії відвідаємо старовинні корпуси університету, політехнічний музей, дізнаємось про підземелля КПІ, чому відрахували відомого Сікорського, студентську богиню- "шару" і ще багато цікавого..ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Артем Мосийчук

Viktoria

Проводил Артем Мосийчук

Ми чудово прогулялися з группою. Дізналися чимало нового. Дякую за цю цікаву подорож і сподіваюсь на нові ваші ідеї щодо екскурсій неймовірним містом Києвом!


Марина

Проводил Артем Мосийчук

Були на екскурсії 17 грудня. Нам дуже сподобалось! Історія, яка переплітається з міфами та легендами захоплює з перших же хвилин екскурсії! Розповід Артема була цікавою та живою. Обовязково раджу відвідати цю захоплюючу екскурсію!!!


Александра

Проводил Артем Мосийчук

Была на экскурсии 17 декабря. Очень понравилось! Рассказ Артёма сочетает в себе много исторических фактов и интересных забавных историй из жизни студентов с видео. Спасибо за увлекательную экскурсию! Обязательно буду советовать её своим друзьям!