Екскурсія на телебачення

Проводить:

 Лариса Богданова

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

На алеї, вул. Мельникова,42


У програмі екскурсії:
- візит до музею ТЕЛЕБАЧЕННЯ
- візит до музею-СВІТЛИЦІ однієї програми 
- найбільша студія  телецентру під час запису великого музичного шоу
- відвідування центральної та ефірної апартної

ЯКЩО  ШКОЛА вже набридла, чимдуж вирушай до казкової, телевізійної!
Ми побуваємо на знімальному майданчику програми "Фольк-music.Діти" і зрозуміємо  де вигадка, а де правда в кадрі і, -  за кадром, чому діти на телебаченні не плачуть і не вередують, як "змайструвати" настрій і посмішку в телекамеру. Простежимо за роботою короля звуку - звукорежисера, принцеси режисеського пульту, і зрозуміємо для чого потрібна казкова шафа камерних каналів. 
Для батьків, бабусь та дідусів ПОЗА кадром,  пропонуємо посібник для казочки на ніч від самого Дідуся ПАНАСА.Учасники екскурсії відвідають музей телебачення, де зустрінуться з напарниками-ляльками відомого теледідуся , іншими героями програми «Вечірньої казки», дізнаються ВСЮ ПРАВДУ ПРО Діда Панаса та побачать його самого …в єдиному ексклюзивному відео 80-их років минулого сторіччя.
в МУЗЕЇ-СВІТЛИЦІ однієї програми 
"Фольк-music"  - інші казки, несподівані іграшки та унікальні експонати, Всі - подарунки,  автентичні, виготовлені спеціально для передачі та її авторів.

Для дітей до 13 років вартість-90 гривеньВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Лариса Богданова

Дарья

Проводив Лариса Богданова

Очень понравилась экскурсия. Увлекательно, интересно. Заглянули за кулисы съемок телепередачи. Экскурсовод влюблена в эту тему, так слушать ее одно удовольствие. Поднимались на 22 этаж телецентра, виды неповторимые. Хотелось бы подняться на 24, но в этот раз не вышло.