Ближайшие мероприятия
Экскурсии по Киеву
Детские экскурсии
Тренинги
Многодневные поездки
Поездки
Лекции
Сертификаты
Квесты
Бесплатные мероприятия
Мы в социальных сетях
Статьи
Архитектура Киева
Дома и сооружения Киева
Дома с именами
Доходные дома
Исчезнувшая архитектура
Улицы и площади
Достопримечательности Киева
Забавные рассказы
Киевские горы и овраги
Жизнь в Киеве
Знаменитые киевляне
История Киева
Последние статьи
Как из Питера в Одессу сутки летели или Великий перелет Игоря Сикорского
На четырех лысых горах бывает неспокойно
Любимая Замковая гора
Главная страница > Личности
Личности

Роман Савчук, этнолог

17.04.2019  Наталія
Лекція:"Магія і побут українців: житло, одяг спілкування"
І знов лекція неперевершеного пана Романа розкрила багато цікавих та магічних моментів, які впродовж століть супроводжують українців та не дають їм загубитись у бурливому життєвому вирії! Виявляється , що звичаї,які супроводжують наш народ тисячоліттями і на які ми навіть не звертаємо уваги уповсякденному житті , сильно перегукуються з тими, що описані у індійських Ведах! Захоплююче!! Чекаю на нові лекції! Дякую Київському КОДу та п. Р. Савчуку за прекрасний вечір!
11.04.2019  Наталія
Лекція: "Містика української хати"
Пан Роман Савчук став для мене мабуть найцікавішим лектором Київського КОДу, який вразив глибинним знанням матеріалу, чудовою розповіддю та широкою палітрою знань! Звичайно, Київький КОД запрошує тільки гарних лекторів, але щоб так невимушено, без поспіху, але так вміло і професійно торкнутися струн душі, це може тільки МАЙСТЕР! Щиро вдячна і з нетерпінням чекаю нових зустрічей!!!
05.04.2019  Надія
Лекція: "Містика української хати"
Це мій Київ сьогодні і сьогодні з Киевский КОД дуже цікава зустріч з Романом Савчуком, українським етнологом і філологом, людиною з настільки багатогранною обізнаністю давніх звичаїв і містичних традицій, що ніхто й не чекав такої захоплюючої розповіді!!!
26.03.2019  Александра
Лекція: "Містика української хати"
Інтуітивно відчувала, що лекцію варто відвідати. І хоча обставини розхитували ситуацію в різні боки - містика перемогла ) Пан Роман - надзвичайно ерудована особа, не тільки в українській тематиці, а й багатьохінших традиціях сходу. Інформація подається у легкій невимушеній атмосфері з достатньої кількістью гумору, щоб впродовж двох годин навіть і не звернути уваги на час! Дякуємо!
25.03.2019  Надiя
Лекція: "Містика української хати"
Позвольте поделиться впечатлением и эмоциями.Вчера в Киевском КОДе проходила лекция Романа Савчука ` Мистика украинской хаты`. Сказать ,что аудитория была настолько поглащена,увлечена,восхищена ,удивлена интересной подачей материала и глубиной знаний лектора,ничего не сказать! Два часа лекции полетели,как 5 минут . У всех оставалось желание продолжить! Надеюсь за этой лекцией последуют следующие.Отдельно хочется отметить чистоту и красоту украинского языка пана Романа.Благодарю организаторов и лектора ! Жду анонсов)
24.03.2019  Леся Сандул
Лекція: "Містика української хати"
Ось і минув іще один чудовий вечір з Київським КОДом.. Хочеться написати багато приємних слів пану Богдану. Людина, яка знає і любить свою справу! Цінності, які передавалися із покоління в покоління, віра, культура, звичаї та обряди.. прекрасною українською мовою.. час промайнув непомітно... а хотілося слухати іще і іще...
24.03.2019  Виктория
Лекція: "Містика української хати"
Сегодня была невероятно интересная лекция!!! Пана Романа можно слушать и слушать. Спасибо Вам огромное!!! Благодарю Киевский КОД и лично Пани Елену за отлично проведённый вечер!!! P. S. : В моем личном списке добавился ещё один лектор, к которому приду, даже не зная темы лекции)
© 2012 kiev-code.com.ua  
Designed and Programmed by WebStyle Consulting