Дивні сюжети Верхнього міста

Проводит:

 Павло Ковальов

Продолжительность

2-2,5 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

ст.м.Театральна, будинок Київпроекту (Б. Хмельницького, 16-22)


Маршрут цей буде відверто дивним. Такими і мають бути маршрути в химеричних містах на кшталт Києва. Ця прогулянка столичним середмістям проведе нас сходами, стежками та провулками – нібито усім відомими, але при цьому не такими вже відвідуваними. Ми будем кружляти пагорбами, іноді їх не помічаючи. Будемо дивитися на зразки місцевого стріт-арту. Ми пройдемо кварталами, до яких ніхто особливо не полюбляє заходити. Ми побачимо дивні ракурси міста та дізнаємось про його скандали трьох століть та двох тисячоліть. Ми дізнаємось про багатьох особистостей, про яких не чули досі – адже їхню діяльність та саме існування замовчували. 
 
Нас чекають протягом прогулянки розповіді про митців 1920-х, їхні витівки та творчі експерименти, про дивну історію однієї меморіальної дошки, про не менш дивні трансформації однієї маленької площі, про найдорожчі квартири 2000-х та про храм, до якого можна було заходити тільки по спецперепустках. 
 
В який гучний в усіх сенсах скандал втрапила одного разу Київська митрополія?
Де саме Шевченко востаннє бачив небо Батьківщини?
Де стояла найменша релігійна споруда в дореволюційному Києві?
Де сидів перший політв’язень Київської Русі?
Чи працював граф Монте-Крісто на Росію?
Якого єврейського поета Радянська влада вважала найбільш революційним?
Який пам’ятний знак символізує важку працю домогосподарок?
В якій точці можна починати рахувати «від царя Панька»?
Де жив найбагатший український олігарх?
Про усе це поговоримо на цій дивній екскурсії!ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Павло Ковальов

Наталья

Проводил Павло Ковальов

Чудесная экскурсия, у меня это уже пятая с Павлом. Очень интересно, много новой информации, все живо и остроумно изложено!


Ірина

Проводил Павло Ковальов

Павло Ковальов неймовірно обізнаний в історії, місцевості і будинках. Розповідає грунтовно, захопливо і неймовірно харизматично. Екскурсійний маршрут добре продуманий і цікавий. Розповіді допомагають переміщатися в ту епоху, про яку розповідає Павло Ковальов. Дуже рекомендую цього екскурсовода і саме цю екскурсію. Для мене Київ і улюблені вулиці відкрилися після його розповідей зовсім по - іншому. Я зрозуміла `дивні` орієрінтири на вулицях, які знайшли нарешті пояснення за стільки років!) Дякую Вам.