Ближайшие мероприятия
Экскурсии по Киеву
Детские экскурсии
Тренинги
Многодневные поездки
Поездки
Лекции
Сертификаты
Квесты
Бесплатные мероприятия
Мы в социальных сетях
Статьи
Архитектура Киева
Дома и сооружения Киева
Дома с именами
Доходные дома
Исчезнувшая архитектура
Улицы и площади
Достопримечательности Киева
Забавные рассказы
Киевские горы и овраги
Жизнь в Киеве
Знаменитые киевляне
История Киева
Последние статьи
Как из Питера в Одессу сутки летели или Великий перелет Игоря Сикорского
На четырех лысых горах бывает неспокойно
Любимая Замковая гора
Творчий вечір Наталіі Павлусенко "Герої козацької України"
Контактный телефон  097 446 3158
Начало в  19:00
Место встречи:  Контрактовая, 7, вход с ул.Фроловской
180 грн
 

«Віват, запорожці!», – саме так кричав хоробрий мушкетер Шарль дю Бас (гасконець д’Артаньян) після того, як впала неприступна фортеця Дюнкерк.
 

Крізь туман століть проглядають красиві й мужні постаті воїнів у чудових обладунках, біля гарних коней. Саме  до  них приходили по допомогу посли від самодержавців Іспанії, Франції, Польщі, Росії, саме вони боронили свої та чужі кордони.


Портретна серія Наталії Павлусенко "Герої козацької України" поєднала героїв минулого і героїв сучасності...
 

Тендітна жінка в дукачах та коралях привітно усміхається:
– Коли почалася війна, то я перестала продавати портрети гетьманів до Росії. Раніше посміювалася над ними, що їм так цікаво. У них тих царів було по пальцях порахувати, а у нас 66 гетьманів було, демократія. Коли я вирішила писати Северина Наливайка, то зрозуміла, що там нема жодного портрета. І я стала думати, як його намалювати.

Спочатку я знайшла літературний твір Вінграновського, де він описав Наливайка. А потім побачила фото героя України Олександра Мороза. І я зрозуміла, то точно він.


 

На творчому вечорі ви дізнаєтесь:
 

  • Чому козаки носили перстні;
     
  • Про якого казака казали, що не він боїться смерті, а смерть боїться його;
     
  • Який отаман не програв жодного бою;
     
  • Чому Сірко написав лайливого листа Дорошенко.

 

І це далеко не все!


Кажуть, що народ, який не знає свого минулого, позбавлений свого майбутнього. Багатство кожного народу є істинним, коли кожна людина знає про своїх нащадків і пишається своїм минулим!

 

ВАЖЛИВО!
 
Вартість участі при оплаті попередньо 140 грн (реквизити повідомимо після реєстрації).
Вартість участі при оплаті на місці 180 грн або 160 грн, якщо ви власник карти КОД.


Сообщить когда мероприятие будет в следующий раз

ОТЗЫВЫ
Оставить отзыв:
 
ОТПРАВИТЬ
07.11.2018  Светлана
Вчора пощастило побувати на чудовому творчому вечорі художниці Наталі Павлусенко. Дякую! Похмурий осінній вечір виявився по-домашньому теплим і затишним)
ответить
07.11.2018  Жанна
Творчий вечір Наталії Павлусенко `Герої козацької України`. Вечір-розмова з пані Наталею, для якої однією з головних тем в творчості була і є історія України. Художниця працює у жанрі історичної реконструкції і створила портретну галерею `Гетьмани України`. Робота ця дуже складна, вимагає серйозних історичних досліджень, на жаль, в іконографії наших гетьманів дуже багато білих плям, часом образ відтворюється по крихтах. А крім того необхідно передати енергетику людини... Цікава зустріч з людиною, яка нагадує нам про те, що багатство кожного народу є істинним, коли кожна людина знає про своїх нащадків і пишається своїм минулим!
ответить
14.10.2017  Оксана Боровая
Дуже теплий, художньо-історико-біографічно-патріотично-мистецький вечір біля каміну в самому старому будинку Києва на Подолі, організований моїм улюбленим і талановитим екскурсоводом Оленою Безрук, з неймовірним відкриттям для мене - чарівною, дуже красивою жінкою-художником Наталією Павлусенко. Цікаві розповіді художниці про створення образів своїх героїв - гетьманів та видатних історичних фігур гетьманської козацької України. Якими вони були в дійсності. Дослідження історії портрету героя, проведені самою Наталією та, одночасно, істориками, антропологами та мистецтвознавцями, вивчення його біографії, історичних подій тих часів, історії костюму, навіть образів літературних творів для встановлення достовірності образу дуже вразило мене поєднанням в людині таланту, цікавості, любові до своєї країни, її історії, її коріння. Рада знайомству з Наталією та її творчістю. Дякую за чудово проведений час напередодні свята!
ответить
14.10.2017  Ирина Ляшко
Очень интересная встреча получилась. Время пролетело незаметно и часа оказалось мало , хотелось ещё продолжения. Наталья интересная женщина с невероятно положительной энергетикой. Обязательно схожу на ее выставку. Спасибо кивкоду за встречу и жду еще встреч с интересными людьми.
ответить
14.10.2017  Антоніна
Напередодні Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва побували на творчому вечорі дуже цікавої людини, талановитої київської художниці Наталії Павлусенко «Герої козацької України»!!! В камінному залі легендарного теплого самого старого жилого будинку Києва на Контрактовій 7. Велика подяка пані Наталій Петрусенко, нашому самому креативному київському гідові пані Олені Безрук, та туристичній фірмі `киевский код (клуб отличного досуга)` за надану можливість відкрити нові сторінки історії і побачити найбільш реалістичні портрети великих українських гетьманів. Такі, навіть не лекції, а дружні спілкування в теплій дружній обстановці - найкращий метод опанування нових сторінок історії України.
ответить
Смотреть все отзывы (7)
© 2012 kiev-code.com.ua  
Designed and Programmed by WebStyle Consulting