Чарівне перевтілення

Проводить:

 Пани Елена

Тривалість

4 часа

Контактний телефон 

097 446 3158

Місце зустрічі:

Музей аптека, вул. Притисько-Микільська, 7


В затишному, потаємному дворику кояться дива – час ніби зупинився і все навколо так і живе у 18ст.

 

Пані на панянки у намистах, вишитих сорочках, яскравих плахтах займаються буденними справами.

Хоча…

Ось дві пані, вдягнені за модою 21 століття.

Одна розпоідає щось цікаве – це ж наша Пані Олена! А друга тримає в руці… що це? Фотоапарат! Так, це незрівнянна Наталя Калараш .

Фотосесія? Краще! Це можливість почути цікаву інформацію про українське вбрання.

Напрочуд гарне, зручне, давнє і, водночас, дуже актуальне. Його елементи  присутні у повсякденному вжитку, офіційному дрес-коді та високій моді. 

Наприклад, один відомий український поет був першим українським еклектиком у одязі! І його «модний вирок» призвів до дуже цікавих результатів! Про це, про місце українського одягу в Києві з 16 по 21 століття і розповідає Пані Олена .

Але ж не можливо говорити про вбрання – і не приміряти його! Адже ми обіцяли вам чарівне перевтілення! А на згадку про цей чудовий день ви отримаєте ЖИВІ фото, адже Наталя – неперевершений репортажний фотограф. Тож все справжнє – одяг, освітлення, емоції! Все, як в житті, в тому самому житті, в якому жили наші пра-пра-пра…

 

Участь можлива лише за 100% передоплати.

 
Кількість місць обмежена.
 
Менше ніж за два дні до заходу оплата не повертається і не переноситься за виключенням випадків якщо відміна проходить за вини організаторів.ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Пани Елена

Світлана

Проводив Елена Безрук

Дуже вдячна Елене Безрук за етно-прогулянку та талановитому фотографу Наталі Каларач ,які створили атмосферу магії перевтілення в костюми наших пра-прабабусь. Та ще й отримала цікаву інформацію про історію народного костюма,орнаментів на сорочках та прикраси,дукати,моністи,головні убори. Просто краса! А на згадку про це таінство,залишаться чудові фото,які теж вже історія!


Светлана Морган

Проводив Елена Безрук

Добрый день Елена, Спасибо огромное за вашу машину времени, за возможность побывать в другой эпохе. Одевая этот костюм, ты сразу преображаешься и все, что вокруг, вдруг отступает и ты остаешься наедине со временем. Мне показалось что я побывала где-то в 1800 каком то году. А фото прекрасное тому подтверждение. Спасибо творческому видению фотографа! Ее умению заставить `модель` вести себя естественно. Мне лично это сложно давалось, но ей это удалось. Творческих вам успехов! Конечно все фото использовать можно. Благодарю за все.


Вікторія

Проводив Елена Безрук

Рекомендую відвідати дуже оригінальну екскурсію-фотосесію, впродовж якої ви не тільки почуєте цікаві історії про народне вбрання та його значення в міській культурі, а й відчуєте на собі магію перевдягання в справжні старовинні народні строї, кожна деталь яких вартує окремої розповіді. Особлива подяка чудовій фотографині Наталії, яка вміє `розкрити` людину за невеликий час та робить неймовірно глибокі фото. Все це супроводжується колоритними розповідями пані Олени в чарівній атмосфері старого Подолу. Час летить непомітно, і з вами лишаються не тільки приємні спогади, а й чудові світлини, які хочеться розглядати довгими затишними вечорами в родинному колі. Дякую за чудовий день і прекрасну ідею пані Олені!


Анна

Проводив Елена Безрук

Дуже вдячна за теплу домашню атмосферу, і водночас за професіоналізм всіх, хто створював цю прогулянку в часі і фіксував на камеру! В процесі з`явилось відчуття єдиної родини, і думаю, має сенс приходити саме родиною, щоб відчути цей зв`язок поколінь. Дякую!


Олена

Проводив Елена Безрук

Самый лучший повод для встреч с подружками и не только... Сначала немного познавательного контента о киевлянах и особенностях национального украинского костюма, а потом - аутентичные сорочки, бусики, платочки...немного колдовства молодых и интересных этнографов, вхождение в новый образ и прекрасное фото! Благодаря пани Елене и ее чудесной команде, день выдался волшебным.