Поездки

Величні Карпати

Продолжительность

3 дні,2 ночі

Место встречи:

Залізничний вокзал Ворохта

1350 грн
ЗАПИСАТЬСЯ

Пропонуємо вам незабутній активний відпочинок до серця Карпат. Разом з вами ми прогуляємось незвіданими стежинами, де навколо нас будуть лише прадавні ліси, чарівний спів птахів, заспокійливий шум гірських струмків, неповторна гама квітучих полів, бездонні кари, гуркіт водоспадів та неймовірні панорами з вершин гір, адже ми піднімемось на г. Ягідна – 1216,5м.н.р.м та г. Хом′як – 1542 м.н.р.м. Все це спонукатиме нас до того, щоб зупинитись, озирнутись і відчути себе частиною того прекрасного, що дарує нам ця мить природи. Для багатьох Карпати – це край неймовірних пригод , які залишаються в наших серцях навіки і змушують повертатись до них знову і знову, адже недаремно говорять: «Якщо ти хоча б раз побував у горах – то захворієш ними назавжди».

Отож ми пропонуємо ознайомлювальний 3-х денний тур «Величні Карпати»!

Даний похід якнайкраще підходить для дорослих, яких захоплює активний відпочинок в горах із середньою складністю навантаження та дітей віком від 12р. (можливо і молодші, але батьки повинні бути впевнені в їхній відповідній фізичній підготовці, до 16р. діти прогулюються в присутності батьків або керівника групи). Під час походів, ми будем чути багато чого цікавого, познайомимось із колоритом місцевих жителів, відчуєм адреналін в наших серцях, і звичайно зробимо неймовірну кількість незабутніх фото-світлин.

У вартість туру входить:

 1. Проживання на МК НСБ «Авангард», 3 дня і 2 ночі;

 2. 2-разове харчування (сніданок-вечеря);

 3. Сух-пайки під час походів;

 4. Усі пов′язані із туром трансфери на орендованому автобусі або мікроавтобусі;

 5. Екологічні збори

 6. Медичне страхування від нещасного випадку;

 7. Послуги гіда;

 8. Групова аптечка;

 9. Катання на канатно-крісельному підйомнику.

 10. Палки під час походів

Не включено у вартість:

 1. Витрати не зазначені в програмі (сувеніри, форс-мажор, кафе)


За додаткову плату ( за попереднью домовленістю):

 • Кінні прогулянки

 • Катання на квадроциклах

 • Сауна, чани

 • Зіп-лайн

Додатково оплачується приїзд в смт.Ворохта та виїзд із смт. Ворохта

Запропоновані варіанти, як дібратися до місця зустрічі. Якщо доїжджаєте іншим способом або самостійно – потрібно прибути до 8:30 зранку до МК НСБ «Авангард» в смт. Ворохта, щоб надалі ви відпочивали із комфортом!


Доїзд

 1. поїзд 357 К Київ-Рахів відправлення в 14:40 прибуття в 7:53

 2. поїзд 043 К Київ-Івано-Франківськ відправлення в 18:50 прибуття в 5:44, із пересадкою на автобус Івано-Франківськ-Верховина (через Ворохту) відправлення в 6:00 прибуття в 8:00

Виїзд

 1. Поїзд 358 Л Рахів-Київ відправлення в 14:24 прибуття в 6:18

 2. 144 Л Ворохта-Київ відправлення в 13:51 прибуття в 5:52

 3. Автобус Ворохта-Івано-Франківськ відправлення в 14:00 прибуття в 16:00 поїзд 043 Л Івано-Франківськ-Київ відправлення в 22:00 прибуття в 8:51

Ціна та час відправлення транспорту може змінюватись, тому дізнавайтесь точну інформацію на сайтах перевізника або за довідковими тел. та в касах вокзалу – заздалегідь!

Програма туру:


День 1:

8:00 Зустріч на залізничному вокзалі Ворохта (з поїзду 357 К Київ-Рахів), трансфер до МК НСБ «Авангард», поселення, організаційні питання. Якщо доїзд автобусом – зупинка на вимогу біля спорт-бази «Авангард» (або біля трамплінів),

9:00 сніданок, знайомимось із гідом, інструктаж по техніці безпеки, видача сух-пайків, готуємось до походу.

11:00 трансфер до урочища Піги 5км. Початок пішохідного маршруту на г. Ягідна 1216,5м.н.р.м. Загальна протяжність 10км., маршрут круговий, пролягає околицями села Татарів. Старт на висоті 750м. н.р.м., набір висоти 466,5м. напротязі 5км. Маршрут середньої складності. Спочатку ми будемо прогулюватись високогірним поселенням, де познайомимось із культурою та традиціями місцевих жителів - гуцулів. Після цього через 1,5км. нас чекає перший підйом, лісистою стежиною на хребет Кедровик, під час якого ми доторкнемось до вічного – привітаємось із прадавнім лісом. Далі звивистою стежиною піднімаємось на хребет Ліснови, де під час привалів почуємо різні цікаві історії і факти про місцеву флору і фауну. Так звісно, підйом буде не прогулянковий, та коли ми його подолаємо (а при допомозі гіда та вашої наполегливості, ми це обов′язково зробимо), із кам′янистих розсипів перед нами відкриється неймовірна панорама на Горганський масив. Також ми побачим у всій красі нашу наступну ціль на завтрашній день г. Хом′як. Ось де наша фото та відеотехніка буде задіяна сповна, адже перед такою красою не встоїть ніхто. Ще трохи і на деякий час покинемо лісосмугу та почнемо знайомитись ще з однією із цікавих культур місцевих жителів – полонинським господарством, адже ми вийдемо на полонину Ліснови, де і відбудеться наш обід з чудовим краєвидом, а також побачимо нашу мету – вершину г. Ягідна. Надалі ми будемо продовжувати свою подорож відкритою місцевістю – хребтом Ліснови, і знову, і знову оновлювати свої фотогалереї. І ось непомітно піднімемось на вершину г. Ягідна, де ми вас звичайно привітаємо і дамо час насолодитись сповна магією гір. Надалі буде поступовий спуск, де протягом мандрівки нас будуть оточувати різні породи дерев, тому що ми знову сховаємось у «зелене море» – карпатські ліси. Із плином часу здалеку почуємо шум поселення, а це означає, що наше перше знайомство із Карпатами добігає кінця. Ось нас вже чекає автобус і, трішки втомлені, вирушаємо до бази.

18:00 Вечеря, ознайомлення із планом на наступний день. Вільний час.


День 2:

9:00 Сніданок, інструктаж по техніці безпеки, видача сух-пайків, готуємось до походу.

11:00 трансфер до підніжжя г. Хом′як. Початок пішохідного маршруту на г. Хом′як 1542м.н.р.м Загальна протяжність 13км., маршрут круговий, пролягає в околицях села Поляниця. Старт на висоті 750м. н.р.м., набір висоти 792м. напротязі 5км., маршрут середньої складності, місцями є складні ділянки. Свою мету побачимо одразу ж, як кажуть: «Бачу ціль – перешкод немає 😉», бо ж магія Карпат знову кличе нас до пригод. Майже весь маршрут буде пролягати у лісосмузі, де ми почуємо і побачимо нові історії та цікаві місця. Набір висоти буде іти поступово. Тому деякі ділянки маршруту будуть підготовлювати нас до основного підйому на вершину гори. Так через деякий час ми її знову будемо бачити і здаватиметься, що вона вже зовсім поруч. І справді, коли ми піднімемось на одну із галявин на висоті 1350м., до неї залишиться 500м. Але не все так просто, як здається і на нас чекає ох який захоплюючий підйом, який запам’ятається надовго. Та який буде приємний смак перемоги, коли ми його подолаємо. Навіть ще не до кінця піднявшись – нас вже будуть зачаровувати неймовірні картини Карпат. Вирішальний ривок і ми на вершині! Те, що відкриється нам, словами не описати, «краще один раз побачити – ніж сто раз почути»! І ми забудемо про всі ті перешкоди, які подолали, і про втому. Нас охоплять особливі почуття, які притаманні тільки на вершинах гір. У нас неначе виростуть крила і так захочеться з найменшим подихом вітру – злетіти. Справді, те що відкриється нашому зору, а це панорама на всі 360 градусів, це щось неймовірне! Ми побачимо найвеличніший хребет Карпат – Чорногірський масив, від г. Петрос до г. Піп-Іван., Свидовецький масив із його неповторними г. Близницями, як на долоні буде у нас гірськолижний курорт «Буковель» та навколишні гірські поселення. І на фоні такого пейзажу ми пообідаємо. На вершині звичайно відпочинимо, щоб сповна насолодитись тим дивом, пофотографуємось, відновимо енергію, почуємо цікаві історії, легенди. І не дуже маючи бажання покидати це казкове місце – будемо спускатись ще до одного із див Карпат – Женецького водоспаду Гук, де сріблясті кучері з висоти 12м. падають молочним потоком і пробивають з неймовірним гуркотом собі шлях. Знову оновимо світлини і спокійною ходою помандруємо до автобуса.

18:00 Вечеря, ознайомлення із планом на наступний день, час на відпочинок.


День 3:

9:00 Сніданок, збираємось, покатаємось на канатно-крісельній дорозі, піднімемось на спортивний комплекс трамплінів, де відчуємо себе екстремалами, ще раз помилуємось панорамою Ворохти та йдемо на «Карпатський шопінг» (сувенірний ринок).

13:30 Трансфер до залізничного вокзалу, прощаємось щоб знову зустрітись!


Мова супроводу та проведення екскурсій

Українська

Як прийняти участь.

1. Необхідно заповнити попередню реєстрацію нижче по кнопці.

2. Надати детальну інформацію для оформлення страховки (ми самі з Вами зв`яжемося).

3. Внести передоплату в розмірі 600грн. не пізніше ніж за 20 днів до виїзду. Передоплата повертається: повна – за 2 тижні до від′їзду, 50% – за тиждень, після передоплата не повертається.

4. Внести решту суми можливо безпосередньо при прибутті на місце.

МІСЦЬ ТІЛЬКИ 38, так що поспішайте !!!


*вартість туру з проживанням в номері «економ».