Тетяна Сізончик

Зустріч з романсом

`Зустріч з романсом` 09.01.2022 Це була дуже зворушлива для мене зустріч. Зустріч з творчим тріо: чарівною пані Оленою, людиною-світлячком - Ганною Георгіївною Бубновою та її дивовижною ученицею - Іриною Бокал. Я заплакала, як тільки пролунав пронизуючий до мурашок голос Ірини, на першому ж романсі. А на музичній паузі, від поезії Ліни Костенко у зворушливому прочитанні пані Олени і французької музики, яку для нас творила Ганна Георгіївна, плакала, мабуть, вся зала... Дякую від щирого серця за свято душі, яке ваше тріо подарувало всім гостям! Вийшла з Дому Вчених, і хотілося всім посміхатися, помічаєш навколо якісь хороші дрібниці, і хочеться з усіма спілкуватися і всіх любити:) Дякую Олені Смовженко, Ганні Георгіївні, Ірині Бокал за вогник, який ви в мені запалили. І, думаю, я не помилюсь, якщо скажу, що ваше тріо запалило його в серцях більшості гостей. Така чарівна та святкова атмосфера панувала на Зустрічі!


Світлана

Зустріч з романсом

Я стараюсь не пропускати екскурсії Олени. Деякі відвідала двічі. Чудово проведена «зустріч з романсом». Нові відомості про романси від Олени, які переплітались з віртуозною грою Галини Бубновоі та чарівним голосом Ірини Бокал, надовго залишаться в душі. Велике Дякую і чекаю нових зустрічей!


Ірина

Зустріч з романсом

Еще один шедевр от Елены Смовженко! Очарована исполнением романсов. музыкальным сопровождением и интереснейшими историями, рассказанными Еленой почти шептом. Прошло несколько дней, а я все еще под впечатлением от услышанного. Рекомендую ВСЕМ!!!


Ольга

Зустріч з романсом

Встреча с романсом украсила мой вчерашний день. Прекрасное музыкальное сопровождение и волшебный голос Ирины доводил до слёз. А рассказанные Еленой истории романсов завораживали. Спасибо!


Огромная благодарность за ещё одну интересную премьеру. Прекрасно, интересно, по знакомым, вроде бы местам. Но Лена умеет найти и подать интересную информацию. Романтично, снова о любви....


Добрый вечер! Очень люблю Елену Смовженко,если ее имя, то будет интересно. Субботний вечер был супер! Булгаков, Тася, Андреевский спуск, очень интересная подача уже известных фактов жизни Михаила Булгакова(такое впечатление, что о находился с нами рядом). Экскурсия была отличная, долго пребываешь под впечатлением. Еще был сюрприз от Елены-цитата от Булгакова и сладости. Очень приятно!!! Спасибо за эмоции и экскурсию Елены!!!