Замовляли екскурсію на день народження дівчинки 9 років для компанії друзів. Дітям вона сподобалась, уважно слухали і виконували завдання. На мій дорослий погляд вона все ж таки для більш дорослих дітей, бо історична інформація з екскурсії ще не до кінця їм зрозуміла.


Замечательная экскурсия! Были семьёй 2 взр.+ 2 детей. Очень познавательная, куча интересных фактов об улицах, зданиях, людях, проживавших в них, архитекторах и т.п. Детям понравился квест - отлично вписался в тему! Два часа пролетели как один миг! Ирина, большое спасибо! Всем рекомендую!


Провели чудово час на екскурсії із пані Іриною «Що приховує темрява?». Екскурсія складалася із двох частин. Спочатку ми прогулялися по вулицям Києва і дізналися цікаві факти не тільки про архітектуру міста, а й як можуть орієнтуватися в житті незрячі люди. Ти ніколи не задумуєшся про буденні речі, які робляться легко і просто, але незрячим людям потрібно прикладати набагато більше зусиль для їх виконання. Потім ми відвідали дуже атмосферний музей у темряві `Третя після опівночі`. Дуже рекомендую даний захід для розширення своїх горизонтів і отримання унікального досвіду.


Чудова екскурсія як для дорослих, та і для підлітків. Допомогає встановити довіру між поколіннями, адже рухатись з зав`язаними очима не так просто. Багато історичних фактів та відчуття з міра людей, що не бачать органічно переплетаються між собою. Екскурсовод Ірина із зіхопленням та знанням своєї справи проводить захід. Бонусом є відвідування музею. Дякую за гарно проведений час.


Добрый день.Ходили с ребенком на экскурсию 19 декабря.Очень познавательно и интересно.Ребенку очень понравилось.Подол сам по себе интересен, но рассказы для детей и материалы были очень тематическими и посвященными празднику святого Николая. Спасибо за интересное времяпровождение!


Очень понравилось!Хотим ещё!Спасибо!!!


Интересная экскурсия, отличный экскурсовод, дети довольны, рекомендую :-)


Пані Ірина провела дуже цікаву екскурсію, звернула увагу на ті деталі, повз які пробігаєш щодня і не помічаєш. Сину сподобався квест, був повний ентузіазму. Дякую вам. Обов`язково прийдемо ще на інші заходи


20.09.2020 были на экскурсии Ирины «В пошуках скарбів давнього Києва» семьей. На экскурсию повели сына 7 лет и младшего сына 3,5 лет взяли за компанию. На удивление обоим было интересно. Ирина нашла, что рассказать и показать 3-летнему сыну, чтобы его заинтересовать. Старшему сыну понравилось и он просит продолжения- когда мы поедем на следующую экскурсию. Спасибо Ирине за внимание и интересную подачу информации. Успехов и процветания!


Очень понравилось детям, с огромным удовольствием слушали, шли на контакт и задавали вопросы. Спасибо