Екскурсії по Києву

Таємниці ВДНГ

Проводить:

 Оксана Пурик

Тривалість

2 години

Місце зустрічі:

Центральний вхід до ВДНГ, праворуч біля колон


Як вам ідея спуститися в шахту? А піднятися на висоту пташиного льоту? 😉
 
Сертифікована гідеса Оксана Пурик багато років вивчає історію Експоцентру, тож обов’язково поділиться з вами цікавими історіями.
 
Розпочнемо ми мандрівку центральною площею Експоцентру, розглядаючи зображення на величних павільйонах. Зʼясуємо, чому на них досі залишається радянська символіка. 
 
Ми пройдемо там, де ходили численні іноземні делегації: президент Франції Шарль де Голль, принц Філіп, «залізна леді» Маргарет Тетчер та багато інших.
 
А ще ви дізнаєтесь:
📍про єдиний в Україні Музей гітар;
📍в якому павільйоні демонстрували алкогольні напої, а в якому – справжню ковбасу;
📍з якого матеріалу виготовлена 9-метрова скульптура жниці, що увінчує павільйон №10;
📍яка дуже важлива рослина зображена на колишньому павільйоні «Сільськогосподарська наука»;
📍 коли очікувати повернення на ВДНГ Куражу та відкриття Музею математики;
 
І звісно, ми піднімемося на ротонду головного павільйону №1, з якого відкриваються пречудові види на територію Експоцентру.
 
А далі наш шлях прямуватиме до павільйонів менш величних, проте доволі цікавих. Раніше тут можна було побачити неймовірні експонати: 
 
📍макет тунелю метро;
📍монорейкову дорогу;
📍скелет справжнього синього кита.
 
Наприкінці маршруту ми завітаємо і до унікальної шахти. А ще – розповімо, де знайти величезного сучасного кита, куди подівся скелет його попередника та як потрапити в оранжерею з її квітучими фотозонами. 
 
*Підйом на ротонду павільйону №1 можливий лише при відсутності повітряної тривоги.




Валентина

Проводив Оксана Пурик

Дякую Оксані Пурик , що відкрила для мене нову локацію в Києві-ВДНГ. І не просто відкрила, а цікавою розповіддю провела нас з 50-х років минулого століття до сьогодення. Сподобалось усе: від ротонди до шахти. Щиро дякую.


Владимир

Проводив Оксана Пурик

Спасибо,Оксане,за содержательную и интересную экскурсию!Оксана,сумела в увлекательной форме,передать интерес нам к этой теме,что говорит о глубом знании предмета.Показала интересные места,локации.День получился насыщенным.Спасибо!


Тетяна

Проводив Оксана Пурик

Цікаво було дізнатися про ВДНГ більше. У деяких павільйонах вдалося побувати під час виставок, але шахта і ротонда це звісно топ. Дякую за екскурсію) дізналася чимало нового.


Яніна

Проводив Оксана Пурик

Дякую за цікаву екскурсію! Було пізнавально та атмосферно.


Марина

Проводив Оксана Пурик

Незважаючи на те, що на вулиці було дуже жарко, враження від екскурсії ВДНГ залишилися чудові. Оксана, як і завжди, розповіла та показала нам історичні події та наслідки. дуже вдячна за її працю