Маленькі секрети великого міста
Проводить:
Тривалість
3 години
Контактний телефон
098 609 33 52; 063 923 82 23
Місце зустрічі:
вул. Терещенківська, 13
Під час екскурсії робимо кавову паузу, аби ви могли комфортно продовжити гуляти Київськими секретами.
Чи добре ми знаємо Київ?
Чи всі потаємні містечка і арт-об'єкти зуміли побачити на його вулицях і на задвірках, у парках і скверах?
Часто серед поспіху повсякденного життя ми не помічаємо багато з того, що може розказати нам Київ!
Запрошуємо на прогулянку центром міста, мета якої – розгадувати, дивуватися і помічати маленькі секрети великого міста.
Під час екскурсії ми дізнаємося:
• історію будівлі, на фасаді насолоджуються увагою оголені юнаки – не інакше як шанувальники Бахуса;
• який музейний двір понад 50 років прикрашають мозаїки «Українська Мадонна», «Київські каштани», «Данко» та інші;
• де ховається, єдиний збережений в Україні, пам'ятник члену сім'ї дому Романових;
• яке відношення має бразильський імператор Дон Педру II до парку імені Тараса Шевченка;
• «Зелений корпус» Національного університету ім. Т.Шевченка покаже нам всі свої цікавинки, а їх тут чимало: скульптури «Любов-Всесвіт» і «Бабця класична», дизайнерські лавочки Клауса Лефо, водойма «Чорне море»;
• згадаємо про центральні київські гастрономи, в яких до Олімпіади-80 встановили перші в місті професійні кавові машини;
• біля відновленого службового ганку Театру ім.Лесі Українки згадаємо імена видатних театральних діячів;
• побуваємо у дворах вулички Пушкінської та дізнаємося, де в центрі Києва ховається «Східний двір»;
• прогуляємося сквером «Хрещатий Яр», який прикрашає не тільки пам'ятник видатному мислителю і поету, але і роботи відомого київського скульптора Костянтина Скритуцького.
У пошуках маленьких секретів великого міста нас супроводжуватиме Ірина Власюк.
05.09.2025 Ольга
Проводив Ірина Власюк
Були на екскурсії з донькою-підлітком, обом сподобалось. Пані Ірина знає багато цікавинок про Київ, які не знайдеш у жодному путівнику. Знання, досвід і почуття гумору екскурсовода - залог наших яскравих вражень. Прийдемо ще) Дякуємо!
30.08.2025 Катерина Йолтуховська
Проводив Ірина Власюк
Дякую Ірині Євгенівні і КОДу за можливість прогулятися вулицями рідного міста - новий погляд на знайомі місця. Цікавенна екскурсія, щиро раджу!
04.10.2020 Артем
Проводив Ірина Власюк
Нам очень понравилось!!! Спасибо Ирине за такую замечательную и познавательную экскурсию!
07.06.2020 Люда
Проводив Ірина Власюк
Екскурсия очень понравилась, как коренной киевлянке, неожиданно открылись изюминки и факты о тех зданиях и местах, где ходишь очень часто и не замечаешь. Все супер!!!
17.02.2020 Мила Решетько
Проводив Ірина Власюк
Великолепная экскурсия ,очарованы экскурсоводом ,много новых фишек о нашем городе!спасибо!!!